İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yves Rocher Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yves Rocher Personel Alımı Yapacak

Yves Rocher’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Yves Rocher bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yves Rocher personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yves Rocher personel alımı

Firma Hakkında

1959 yılında Fransa’nın Bretagne bölgesinde Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kurulan Yves Rocher markası, doğadan ilham alan ve doğaya saygı duyan aynı zamanda da etkin ürünler sunan ve kozmetik tarihinde bunu başarabilen ilk marka olmanın gururunu yaşamaktadır.

Yves Rocher, yetiştirici, üretici ve dağıtıcı kimliği ile kurulduğu günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünleri sunma misyonunu başarı ile yürütmektedir.

Bugün 88 ülkede 4000 satış noktasında, yılda 300 milyonu aşan ürünü tüm dünya kadınlarına ulaştıran marka, İstanbul, Uşak, Düzce, Elazığ, Kocaeli, Ankara mağazalarında istihdam etmek üzere satış danışmanı, güzellik uzmanı ve mağaza müdürü olmak üzere çeşitli niteliklerde 22 personel alımı yapacak.

Tüm çalışanlarının etik kurallar ve fırsat eşitliliği ilkelerine uygun olarak hareket etmesine özen gösteren Yves Rocher,  birçok mağazasında genellikle vardiyalı mesai sistemi uygulamakta ve çalışanlarına pozisyonlarına göre değişecek şekilde 2.000 TL ile 3.500 TL arasında maaş imkanı sunmaktadır.

Ayrıca Yves Rocher markası, çatısı atında çalışan bütün personellerine performanslarına göre maaşlarına ek olarak prim sistemi de uygulamaktadır.

Yves Rocher İş İlanları

Personel alımı yapmak üzere internet sitesi ve kariyer siteleri aracılığıyla iş ilanı yayınlayan dünyaca ünlü bitkisel kozmetik lideri  “Yves Rocher”  ürünlerinin  satışından sorumlu olacak, müşteri  memnuniyetini ön planda tutarak  satış yapan  ve satış sonrası hizmet konularında tecrübeli güzellik uzmanları aranmaktadır. Ayrıca Satış danışmanı ve mağaza müdürü alımları da yapılacaktır.

Personel alımı yapılacak bazı şehirler: İstanbul, Uşak, Elazığ, Ankara, Karabük, Düzce ve Kocaeli.

Yves Rocher İş Başvurusu Formu

Yves Rocher iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Yves Rocher iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bu süreçte başarılı olan adaylar da gerek duyulduğu takdirde ilgili birim yöneticisi ile görüştürülmek üzere ikinci ve üçüncü mülakata davet edilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir