YKM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

YKM, 1950 tarihinde kurulmuş olan ve perakende giyim sektörün içerisinde çalışma gerçekleştiren Türkiye’nin en büyük tekstil ve giyim kuruluşlarından bir tanesidir. An itibariyle Boyner Grup bünyesinde hizmetlerine devam etmekte olan firma, günümüzde halen bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.

Kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim, genç giyim, spor giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik ve daha pek çok farklı alanlarda ürünleri bulunan firma, kendi üretimi dahilinde olmayan birçok farklı yerli ve yabancı ürünü de satış hizmetine sunmaktadır.

YKM Personel Alımı ve İş İlanları

YKM İş İlanları

YKM firması, Boyner Grup bünyesinde hizmetlerine devam etmekte ve oldukça büyük ve geniş bir personel kadrosunu da işletme bünyesinde barındırmaktadır. Günden güne büyüyen ve giderek çok daha kapsamlı bir hale gelen personel kadrosunu bünyesinde barındıran sektör devi marka, firma gelişimi için sürekli olarak yeni yüzler aramaktadır. Genç ve dinamik bireylerle çalışmaya özen gösteren marka, birçok farklı açık iş pozisyonlarında da azimli kişilere yer vermektedir.

Nasıl Başvurulur?

YKMfirmasına iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, YKMresmi internet web sitesini kullanarak açık iş pozisyonları için başvuruda bulunabilirler. Ayrıca firma web sitesinde yer alan başvuru süreç durum bölümü aracılığıyla da iş başvurularının güncel durumları hakkında detaylı bilgi alabilirler. Diğer iş alım sitelerini de incelemesi tavsiye edilen adaylar, markanın web sitesini düzenli bir şekilde takip edebilir ve bu kanal vasıtasıyla başvurularının sonuçlarını ve başvurucu sürecini sürekli olarak takip edebilirler.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Genel Satış Uzmanı: Markanın ürünlerinin pazarlanması ve satışa sunulmasında görevli olan bu kişiler, ürün satış alanında uzman bireylerden oluşmaktadır. Genel satış işlerinin ve çeşitli pazarlama süreçlerini yürütmekle sorumlu olan bu tip profesyonel bireyler, firmanın satış süreçlerinde ilk sıradan katkı sağlarlar.
  • Firma Müşteri Danışmanı: Markanın ürünlerinden edinmek isteyen müşterileri ve potansiyel alıcıları göz önünde bulundurarak danışmanlık hizmeti veren bu kişiler, firmanın halka açılan yüzü olarak sektörde hizmet vermektedir.
  • Tekstil Tasarımcısı: Firmanın giyim ve tekstil alanında çeşitli özgün ve nitelikli tasarım ürünleri sunmakla görevli olan bu bireyler, modaya ve güncel tarza uygun çalışmalarla firmanın kalite değerini günden güne yükseltmekten sorumludurlar. Özgün ve modaya uygun çalışmalar ortaya koyan bireyler bu sektörde çok daha fazla tercih edilen kişiler olmaya başarmaktadır.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Tam Zamanlı / Sürekli.

Alım Yapılacak Şehirler: Türkiye Geneli.

6 Comments

  1. yaş 30 12 yıllık iş tecrübesine sahip olup pazarlama satış kasiyer bilgisayar tecrübelerim arasında. Üniversite mezunuyum Ykm ailesine katılmak çok isterim SEYHAN/ADANA 0507 723 86 58

  2. merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum daha önce mağazalarda çalıştım depo personeli olarak 2yıl şirket gebzeye taşındı işsiz kaldım iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim nörolojik hastalıkları yüzde elli engelliyim raporumda var Alibeyköy Eyüp tarafında oturuyorum ilginize şimdiden teşekkür ediyorum dolu bir çalışma hayatı dilerim cep 0539 820 41 62

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*