Yıldız Sunta Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yıldız Sunta personel alımı yapacak!

Yıldız Sunta iş başvurusu yaparak sizde Yıldız Sunta’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yıldız Sunta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yıldız Sunta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yıldız Sunta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

YILDIZ SUNTA MDF

Şirketimiz 1976 yılında Gaziantep’te Anonim Şirket olarak kurulmuştur. Ünvanında değişik tarihlerde yapılan tadilatlarla bugünkü halini almıştır. Şirketimiz Orman Ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir ve sektörde % 20 ‘lİk bir paya sahiptir. Kısa bir süre zarfında İSO istatistiklerine göre 2000 yılından itibaren her yıl Türkiye çapında ilk 500 büyük firma arasına girmiştir.

Bu süreci takiben 2002 yılının ikinci yarısında ana üretimin bir sonraki aşaması olan katma değerli mamüllerin üretimi için gerekli yatırımlara başlanmıştır. Bu yatırımların sonucunda, tek yetkili lisans anlaşması ile Laminat Parke üretimine başlanmıştır. Laminat Parke üretimine paralel olarak, tüm üretimleri için tutkal ve emprenye ünitelerini de eş zamanlı olarak devreye almıştır.

Faaliyete başladığı günden beri, sektöründe teknolojinin ve yeniliğin öncüsü olan firmamız, hem yatırımlarına, hem de araştıma ve geliştirme faliyetlerine hız kesmeden devam ederek, hem sizlere hakettiğiniz kaliteyi sunmaya devam edecek, hem de ülke ekonomisine katkısını sürdürecektir.

MİSYONUMUZ: Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme ile topluma üstün değerler sunmak ve katkı sağlamak

VİZYONUMUZ: Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve ödün vermediği kalitesiyle tüm ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinerek, Dünyada öncü orman ürünleri üreticileri arasında yer almak ve kalıcı üstünlükler sağlamak

FELSEFEMİZ: Müşterilerimizi geleceğimiz olarak görmek ve bu sayede yarının Orman Ürünleri endüstrisinde de lider konumumuzu korumaktır.

Kalite & Çevre

YILDIZ SUNTA MDF olarak Kalitede Önderlik Hedefi ilkesiyle, değişen ve gelişen küresel dünya düzeni içerisinde sürdürülebilir büyüme ile AR-GE Çalışmalarını ön plana çıkarıp Toplam kalite anlayışı doğrultusunda Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini sağlayarak sektöründe öncü konuma gelmektir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini sağlarken, yaşadığımız doğal çevreyi ona zarar verebilecek her türlü etkenden korumak ve Bu amaçla çevreyi korumaya yönelik en uygun malzeme ve üretim tekniklerini seçerek çevreye zarar verilmemesini sağlamak, işçi sağlığı ve iş güvenliği için gerekli çalışma koşullarını sağlayarak, sıfır kaza ve sıfır tehlike temel prensibi ile, ürettiğimiz her ürünün standartlara uyularak üretilmesini sağlamaktır.

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*