Yıldız Entegre Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yıldız Entegre’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Yıldız Entegre bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yıldız Entegre personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

yildiz entegre personel alımı

Yıldız Entegre’de Çalışmak

1982 yılında faaliyetlerine başlayan, girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla orman ürünleri sektöründe fark yaratan Yıldız Entegre; bugün faaliyetlerini Türkiye, Romanya, Slovenya ve Amerika Birleşik Devletlerindeki tesisleriyle sürdürüyor. Yıldız Entegre; Türkiye’nin en büyük 50 sanayi şirketinden biri olarak ülkemiz sanayisini ileriye taşıyan üretim tesisleri, 3 bine yakın çalışanı, engin bilgi birikimi ve teknolojik altyapısı ile dünya için değer yaratmaya devam ediyor.

İK VİZYONUMUZ

Yetenekli, şirketine bağlı, Yıldız Entegre değerlerini benimsemiş, verimli bir iş gücüne sahip olmak.

Hedef ve stratejilerimiz ile uyumlu olarak çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarının hayata geçirilmesini, ihtiyaçlar paralelinde uzmanlaşmış kadroların istihdamını sağlamak ve geleceğin kadrolarının yetiştirilmesi için gerekli planlama ve uygulama faaliyetlerini yürütmek, etkinlik ve verimliliği sağlayacak yapılanma ve iş süreçlerinin uygulanmasını sağlamak.

Yıldız Entegre İş İlanları

Yıldız Entegre iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

 

 

Yıldız Entegre İş Başvurusu Formu

Yıldız Entegre iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Yıldız Entegre iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*