Yepaş Enerji Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yepaş Enerji, elektrik tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Samsun merkezli Yepaş (Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş.), farklı illerde de hizmet vermektedir. Amasya, Çorum, Ordu ve Sinop’ta geniş kitleye elektrik tedarik hizmeti vermektedir. Yepaş, yaklaşık olarak 2.2 milyon kişinin elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. 

Yepaş Enerji İş İlanları

Yepaş Enerji bünyesinde çalışmak pek çok bireyin istediğidir. Yepaş Enerji bünyesinde çalışmak için belirli koşullar bulunmaktadır. Geniş alanda hizmet veren Yepaş Enerji yeni personel alımı yaparken öğrenim durumunu, teknik bilgi ve becerilerini, tecrübe ve yetkinliklerini göz önünde bulundurmaktadır.

Tüm bunlar, işe alınacak bireyin pozisyonuna uygun olarak belirlenmektedir. Alım yapılacak pozisyon için belirli değerlendirme ölçüleri bulunmaktadır. Bireyler, bu ölçülerden geçerek işe alınmaktadır. Yepaş Enerji bünyesinde çalışmak isteyenler için belirli koşulları karşılaması istenmekte. Bu koşullar hangi pozisyon için alım yapılacaksa değişiklik göstermekte. Yepaş Enerji bünyesinde çalışmak isteyenler iş ilanları doğrultusunda başvuru oluşturabilir. Yepaş Enerji, ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapmaktadır. 

Nasıl Başvurulur?

Yepaş Enerji bünyesinde çalışmak isteyenler iş ilanlarını takip edebilir. Yepaş Enerji personel alımı yapacağı zaman hem kendi web sitesinden hem de çeşitli kariyer sitelerinden ilan vermektedir. Yepaş Enerji personeli olmak için CV hazırlamak gerekmektedir. CV ile şirkete başvuru yapılabilir. Kariyer sitesinden başvuru yapmak için takip edilmesi gereken işlemler:

  • Kariyer.net üzerinden Yepaş Enerji iş ilanlarına tıklamak 
  • Yepaş Enerji hakkında bilgi almak 
  • Son mülakat deneyiminin nasıl geçtiğini belirtmek 
  • Hangi departmanda çalışmak istediğini belirtmek 
  • Başvuruyu tamamlamak 

Kariyer.net üzerinden Yepaş Enerji bünyesinde çalışmak için başvuru yapılabilir. Başvurular incelendikten sonra koşulları karşılayan bireyler işe alınacaktır. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Bakım ve onarım görevlisi 
  • Elektrik mühendis 
  • Elektrik teknisyeni 
  • Elektrik teknikeri 

Pozisyonlar Açıklamaları:

Bakım ve onarım görevlisi: Elektrikle ilgili arızaları kontrol etmek, tesisatın bakımını ve onarımını yapmakla sorumludur. 

Elektrik mühendisi: Elektrik mühendisi olarak çalışacak bireyler elektrik üretim, iletim ve dağıtım sistemlerinin tasarlanması ve korunması, projelendirilmesi ve kontrol edilmesi işlemlerinden sorumludur. 

Elektrik teknisyeni: Elektrik teknisyeni, elektrik sistemindeki arızayı tespit etmek ve gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirmekle sorumludur. 

Elektrik teknikeri: Teknikerler, elektrik tesisatının ve elektrik enerjisiyle çalışan sistemlerin kurulumu, bakımı, onarımı gibi işlemlerden sorumludur. 

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18 

Çalışma Saatleri: 08:30 – 17:30

Alım Yapacak Şehirler: Samsun, Amasya, Çorum, Ordu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*