Yenigün İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

1973 yılında Mithat Yenigün tarafından ticaret odasına kayıt olunarak kıvılcımın ateşlendiği bir doğuşun günümüzdeki geldiği başarıyı gözler önüne seren değerli bir inşaat firmasıdır. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere büyük ve değerli firmalara ait ihaleleri almış, başarılı bir şekilde de teslimatını gerçekleştirmiş olan kalite ve güvenilirlik ilkesinden vazgeçmeyen köklü bir firmadır.

Engineering News Record (ENR) Uluslararası En Büyük 225 Müteahhitlik Firması listesine girerek de bu başarılı yükselişini tescillemiş olan bir firmadır. Amerika ortak kuruluşları ile birçok projede, Moskova’da, Afrika’da ve Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyet göstermektedir.

Yenigün İnşaat Personel Alımı

Yenigün İnşaat İş İlanları

Yenigün İnşaat firması aile şirketi konumuna geçmiş olduğu 1977 yılından itibaren, kendini geliştirmeye ve büyümeye adayarak azimle çalışan bir firma olmuştur. Bu gelişime destek vermek isteyen birçok kişi, bu firmada iş sahibi olmanın hayalini kurmaktadır. Firma kendi bünyesine belirli aralıklar alım yapmakta, iş ilanına online ortamda çıkarak, başvuru toplamaktadır. Sizlerde gerekli olan bilgi ve belgeleri yükleyerek bu başvuruyu yapabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Yenigün İnşaat firmasında çalışan olabilmek için alım süreci için çıkılmış olan iş başvuru ilanlarına web siteleri üzerinden erişim sağlayabilir, başvuru formunu doldurarak dijital ortamda başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun yanında İstanbul, İzmir gibi merkez ofislerinde de fiziksel olarak insan kaynakları ile görüşme sağlayıp iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru sürecinde alım için çıkılan ilanda ön başvuru şartlarını sağlayıp sağlamadığınız işe alımda etkili olan önemli detaylardan bir tanesidir. Bu koşulları sağlayan kişilerin alınma şansı daha yüksektir.

Çalışabilecek Pozisyonlar

 • İnşaat Mühendisi
 • Muhasebeci
 • Mimar
 • Teknik Personel
 • Satış Danışmanı
 • Makine Mühendisi
 • İnşaat İşçisi

Pozisyon Açıklamaları

 • İnşaat Mühendisi: Yapılan inşa işlerinde gerekli mühendisliği sağlamak
 • Muhasebeci: Şirketin mali ve evrak işlerinin yürütülmesini sağlamak
 • Mimar: Yapılan inşaat işlerde gerekli mimarlık tasarımlarına imza atmak
 • Teknik Personel: Şirket bünyesindeki teknik işlemleri gerçekleştirmek
 • Satış Danışmanı: Firma bünyesinde verilen hizmeti müşterilere en doğru şekilde sunmak
 • Makine Mühendisi: İnşaat işlerinin gerçekleştirilmesinde makinelerin sorunsuz bir şekilde işleyişini sağlamak
 • İnşaat İşçisi: İnşa işleminin gerçekleşmesinde gerekli olan mekanik kas gücünü üretmek

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı:18

Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cumartesi 08:00– 17:00, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler:İstanbul, Ankara, İzmir, Moskova, Afrika ve diğer şantiye noktalarında

10 Comments

 1. selam daha önce sizinle çalışmıştık izmir ali agada star rafınerısınde inşat ahşap aklıpcı bölümünde 2 yılkadar boştayım işarıyorum inceleyipdönerseniz sevinirim şimdiden teşşekür ederim iyi günler dilerim

 2. Kalıpçı ustasıyım samsun vezirköprü de yenigün inşaat adına evrak topluyorlar almanyaya götürmek için önden 1000tl para talep ediliyor bilginiz varmı. Yoksa dolandırıcı sebekesimi bilgi verirseniz sevinirim.

 3. Usak dogumluyum.1985 usakta dogdum.insaatlarda duzisci olarak calistim.ise ihtiyacim var.

 4. 88 Doğumluyum Yurt Dışı Tercihimdir Sağlam Işçilik Yaptım 3 Yıl tekstil Firmasinda Depo Aksesuar Sevkiyat Ustasıydım Inşaat Alanında Fayans Ve Demir işçiliği Yaptım Gencim Saglamimdir Lise Mezunuyum Bilgisayar Kullanma Alanım vardir

 5. Ben alçı saten boya,kartonpiyer ustasıyım 15 yıllık tecrübem var ve kendinde iş yapıyordum ama artık yurt dışında iş arıyorum

 6. Fuat Gökşen yurtdışı tecrübem vardır alçı boya ustasıyım 34 yaşındayım ekip kurabilirim

 7. Fuat Gökşen yurtdışı tecrübem vardır alçı boya ustasıyım 34 yaşındayım ekip kurabilirim

 8. 33yasindayim Hakkari’de ikamet ediyorum soğuk Demir ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*