Xerox Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Xerox Alımı Yapacak

Xerox’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Xerox bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Xerox personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Xerox Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Xerox, dünyanın önde gelen doküman yönetim teknolojileri ve hizmetleri kuruluşudur. 2008 yılında 17,6 milyar dolarlık cirosuyla , doküman endüstrisinin en geniş ürün seçeneklerini sunmaktadır. Dijital sistemler içinde renkli ve siyah-beyaz baskı ve yayın sistemleri, dijital baskı sistemleri ve ‘kitap fabrikaları’, çok-fonksiyonlu cihazlar, lazer ve katı mürekkepli ağ yazıcıları, fotokopi ve faks makineleri sayılabilir.

Xerox’un eşsiz hizmet uzmanlığı kapsamında ise şirketlere online doküman arşivleri oluşturma, çalışanların ofisteki doküman ve bilgilerini en etkili bir şekilde nasıl paylaşacaklarını analiz etme, şirket içi baskı merkezleri ve posta odalarını işletme ve direkt posta, fatura, broşür ve benzer materyallerini kişiselleştirme gibi Web-tabanlı süreçler inşa etme olarak sayılabilecek çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Xerox ayrıca ilişkili yazılım, destek ve toner, kağıt ve mürekkep gibi malzemeler de tedarik etmektedir.

Xerox İş İlanları

Xerox’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Poşetleme Elemanı Alımı

Matbuatların (etiket. Kullanma kılavuzu, vb..) poşetlerin içerisine koyup poşetlerin yapıştırılması ve poşetlerin tartılarak üzerlerine etiket yapıştırılması.

  • Vardiyalı çalışmaya uygun
  • İlkokul- lise mezunu
  • Tercihen Beylikdüzü-hadımköy-b.çekmece- avcılar- çerkezköy civarında oturan
  • Fabrika ortamında çalışabilecek

Xerox İş Başvurusu Formu

Xerox iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Xerox iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*