Wilo Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Druck

Wilo personel alımı yapacak!

Wilo iş başvurusu yaparak sizde Wilo’ın gücünden güç alabilirsiniz. Wilo personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Wilo eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Wilo insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

WILO Türkiye, yetkili satıcı ağı ve servis hizmetleri ile müşteriye hızlı geri dönüş yapabilen dinamik yapısıyla da sektörde fark yaratıyor. Türkiye genelinde yaygın yetkili satış bayilerinin yanı sıra, 60 noktada iyi eğitime ve her türlü ekipmana sahip merkeze bağlı WILO servisi bulunuyor. WILO Türkiye’nin bu hızlı hizmetinde, 7/24 çalışan çağrı merkezinin de rolü büyük. WILO Türkiye’nin göstermiş olduğu performans ve başarı doğrultusunda 2010’da yakın bölgedeki 7 ülkenin (Azerbaycan, Irak, Lübnan, Suriye, İsrail, Ürdün ve Filistin) operasyonları da Türkiye Ofisi’ne bağladı. Böylece Türkiye ile birlikte toplam 8 ülkenin operasyon yönetimi WILO Türkiye’de yapılır hale geldi. 

Wilo’da Kariyer Yapmak İçin

Tüm dünyada  70 ülkede 7000’i aşkın çalışanı ile küresel bir şirketin ve 140 yıllık bir geçmişin parçasıyız.

Şirket kültürümüz  ve değerlerimiz, başarılı olmaya, yeni fikirler oluşturmaya,  birlikte çalışmaya teşvik ederken, mesleki bilgi ve becerilerin geliştirilmesine de büyük önem verir. Şirketimizde ortak amaçlar doğrultusunda hareket etme yeteneğini ve buna bağlı olarak işgücü verimliliğinin artırmayı hedefleriz.

Wilo Türkiye ailesinin bir parçası olmak için özgeçmişinizi ik@wilo.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*