White Hill Avm Personel Alımı ve İş İlanları 2022

white-hill-avm-personel-alımı

White Hill AVM personel alımı yapacak!

White Hill AVM iş başvurusu yaparak sizde White Hill AVM ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. White Hill AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan White Hill AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. White Hill AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

White Hill AVM Genel Koordinatörü Özgür Gül, 2012 yılında yenilenen marka karması ve geçtiğimiz aylarda hizmete giren sinema salonlarıyla bölge halkının ihtiyaçlarını karşıladıklarını ve bölgeye değer katan bir AVM olduklarını kaydetti.

Eyüp’ün ilk AVM’si olarak 2011 yılında hizmete giren White Hill AVM, bölgenin çekim merkezi olma yolundaki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. AVM ziyaretçilerinden ve bölge halkından gelen talep ve isteklere her zaman önem verdiklerini ve bu doğrultuda yapılanmalarını sürdürdüklerini belirten White Hill AVM Genel Müdür Özgür Gül, son olarak geçtiğimiz eylül ayında 5 salonlu bir sinemanın AVM’lerinde açıldığını halk tarafından ciddi bir ilgi ile karşılaştıklarını söyledi.

White Hill AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*