İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vakko Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Vakko Personel Alımı Yapacak

Vakko’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vakko bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vakko personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

VAKKO iş ilanları ve VAKKO personel alımı hakkında yeni alımlar yapacağını açıkladı. Her zaman gelişme gösteren sektörlerin arasında öncü bir firma olan VAKKO firmasının yakın zamanda alacağı yeni personellerde aradığı şartları açıklamak istiyoruz.

Vakko Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Ülkemizde uzun zamandır faaliyet gösteren modanın öncü firmalarından olan VAKKO firmasının iş ilanları ve iş başvuruları hakkında merak edilen detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. 1934 yılında kurulan ve yaklaşık olarak 90 yıllık serüveni boyunca bünyesinde birçok personel çalıştıran firmanın güncel iş ilanları hakkında bilgi verelim.

Çalışma saatleri olarak çalışılan yere göre değişkenlik gösteren VAKKO firmasında ortalama günlük çalışma süresinin 8 saat ile 10 saat arasında olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle mağazalarında çalışan personellerinin yarı zamanlı ve tam zamanlı çalışma programlarına göre çalıştıklarını ve bu doğrultuda diğer personellerinde çalışma saatlerinin de farklı olduğunu belirtelim.

Bu yüzden sizin için uygun olan pozisyonda en doğru bilgileri iş başvurusu yaptığınız sırada firma çalışanları tarafından öğrenebilirsiniz. Maaş konusunda ise deneyimsiz olan kişilerin en düşük alacakları maaş asgari ücret ve prim olarak ödenmektedir. Bu da zaten çalıştığınız yere göre farklılık göstermektedir.

Vakko İş İlanları

Vakko iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

VAKKO personel alımı yapılacak şehirler : İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Mersin, Konya

Bünyesinde çalıştırmak üzere çok sayıda personel alacağını açıklayan VAKKO firmasının alım yapacağı personeller aradığı şartları sizlere açıklamak istiyoruz. Ağırlık olarak mağazalarında çalıştırmak üzere satış danışmanı tercih eden firmanın, terzi, abiye satış danışmanı, mutfak bölümünde çalışacak komi, servis elemanı, Gelinlik ve Abiye terzisi, Barboy, Komi ve Garson gibi birçok alanda personel alımı yapacağını açıklaması VAKKO firmasına olan başvuruların artmasına neden oldu.

VAKKO işçi alımı konusunda farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımını yakın zamanda yapacağını, VAKKO insan kaynakları bölümünden açıkladı. VAKKO engelli personel alımı konusunda zaman ihtiyaç olan kadrolara alım yaparak bu konuda gerekli personeli bünyesinde barındırmaktadır.

Vakko Açık Pozisyonlar

 • Satış Danışmanı
 • Barmen
 • Terzi
 • Barista
 • Abiye Satış Danışmanı
 • Kasa Sorumlusu
 • Servis Elemanı
 • Servis Şefi
 • Komi
 • Garson

Satış Danışmanı İş Açıklaması

Butik Vakko Taurus Mağazamızda görevlendirilmek üzere Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, modaya ve mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek “Satış Danışmanı” pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Modayı yaşam tarzı haline getirmiş,
 • Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen
 • Dinamik, yeniliklere açık
 • Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen
 • Mağazacılık sektöründe deneyimli
 • En az lise mezunu

Vakko İş Başvurusu Formu

Vakko iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Vakko iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

VAKKO iş başvurusunu yapmak için VAKKO insan kaynakları bölümünden veya VAKKO iş başvurusu kabul eden firmalar üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir