Vakko Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Vakko firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Vakko personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Vakko iş ilanları mevcuttur.

 

2008 yılından itibaren İstanbul Esenyurt’ta, yeni fabrika binasında hizmet vermeye başlayan Vakko, bünyesinde birçok personeli ile bilgi, deneyim ve yaratıcılığı bir araya getirmektedir.

Vakko Personel Alımı

Vakko Personel Alımı Yapacak

İlklerin öncüsü Vakko, sanat ile modayı buluşturan anlayışıyla yola çıkmıştır. Çalışan profesyonel kadrosu ile moda sektöründe yerini başarılı bir şekilde korumaktadır. Her daim büyüyen ve gelişen Vakko’nun bünyesinde çalıştırılmak üzere yeni eleman alımı yapacağını açıkladı.

Vakko İş İlanları

Vakko, personel alımı için iş ilanları yayınlandı. Vakko, çalışma ekibine güvenlik alımı ve engelli personel alımı yapacağını da açıkladı.

Vakko Çalışma Şartları ve Maaşları

Tekstil ve Mağazacılık alanında faaliyet gösteren Vakko’da çalışma şartları; tam zamanlı/sürekli çalışılmaktadır. Eğitim seviyesi pozisyonlara göre değişlik göstermektedir.  En az Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun) şartı aranmaktadır.

Vakko maaşları ise; asgari ücret ile çalışılmaya başlanmaktadır. Uzmanlık alanına göre maaşlar değişmektedir.

Vakko İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

 İnsan kaynakları tarafından işçi alımları gerçekleştirilmektedir. Anlaşmalı kariyer şirketleri aracılığıyla iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Leave a Reply