İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

VAKKO Personel Alımı ve İş İlanları 2019

VAKKO Personel Alımı Yapacak

VAKKO’da çalışmak isteyen adaylara müjde. VAKKO bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve VAKKO personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Vakko iş başvurusu

Firma Hakkında

Ülkemizde uzun zamandır faaliyet gösteren modanın öncü firmalarından olan VAKKO firmasının iş ilanları ve iş başvuruları hakkında merak edilen detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

1934 yılında kurulan ve yaklaşık olarak 90 yıllık serüveni boyunca bünyesinde birçok personel çalıştıran firmanın güncel iş ilanları hakkında bilgi verelim.

VAKKO iş ilanları ve VAKKO personel alımı hakkında yeni alımlar yapacağını açıkladı. Her zaman gelişme gösteren sektörlerin arasında öncü bir firma olan VAKKO firmasının yakın zamanda alacağı yeni personellerde aradığı şartları açıklamak istiyoruz.

Çalışma saatleri olarak çalışılan yere göre değişkenlik gösteren VAKKO firmasında ortalama günlük çalışma süresinin 8 saat ile 10 saat arasında olduğunu belirtmek istiyoruz.

Özellikle mağazalarında çalışan personellerinin yarı zamanlı ve tam zamanlı çalışma programlarına göre çalıştıklarını ve bu doğrultuda diğer personellerinde çalışma saatlerinin de farklı olduğunu belirtelim.

Bu yüzden sizin için uygun olan pozisyonda en doğru bilgileri iş başvurusu yaptığınız sırada firma çalışanları tarafından öğrenebilirsiniz.

Maaş konusunda ise deneyimsiz olan kişilerin en düşük alacakları maaş asgari ücret ve prim olarak ödenmektedir. Bu da zaten çalıştığınız yere göre farklılık göstermektedir.

VAKKO İş İlanları

Bünyesinde çalıştırmak üzere çok sayıda personel alacağını açıklayan VAKKO firmasının alım yapacağı personeller aradığı şartları sizlere açıklamak istiyoruz.

Ağırlık olarak mağazalarında çalıştırmak üzere satış danışmanı tercih eden firmanın, terzi, abiye satış danışmanı, mutfak bölümünde çalışacak komi, servis elemanı, Gelinlik ve Abiye terzisi, Barboy, Komi ve Garson gibi birçok alanda personel alımı yapacağını açıklaması VAKKO firmasına olan başvuruların artmasına neden oldu.

VAKKO işçi alımı konusunda farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımını yakın zamanda yapacağını, VAKKO insan kaynakları bölümünden açıkladı.

VAKKO engelli personel alımı konusunda zaman ihtiyaç olan kadrolara alım yaparak bu konuda gerekli personeli bünyesinde barındırmaktadır.

VAKKO personel alımı yapılacak şehirler : İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Mersin, Konya

Vakko Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı
  • Barmen
  • Terzi
  • Barista
  • Abiye Satış Danışmanı
  • Kasa Sorumlusu
  • Servis Elemanı
  • Servis Şefi
  • Komi
  • Garson

VAKKO İş Başvurusu Formu

VAKKO iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

VAKKO iş başvurusunu yapmak için VAKKO insan kaynakları bölümünden veya VAKKO iş başvurusu kabul eden firmalar üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

[box type=”note”]Başvuru için tıklayın.

Vakko Mağazacılık İnsan Kaynakları Tel: 0216 554 07 00

Vakko Üretim Merkezi İnsan Kaynakları Tel: 0212 622 55 00

Vakko İnsan Kaynakları Mail Adresi: insankaynakları@vakko.com.tr

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir