Vakıf Emeklilik Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Vakıf Emeklilik personel alımı yapacak!

Vakıf Emeklilik iş başvurusu yaparak sizde Vakıf Emeklilik ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Vakıf Emeklilik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Vakıf Emeklilik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Vakıf Emeklilik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1991 yılında hizmet vermeye başlayan şirketimiz, 2003 yılında aldığı Bireysel Emeklilik lisansı ile Bireysel Emeklilik Sistemi’nde faaliyet göstermeye hak kazanmış olup, Türkiye’nin isminden en çok söz ettiren ve en hızlı büyüyen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden biridir.

Vakıf Emeklilik ’in insan kaynakları politikası

En önemli varlığı olan insan kaynağının etkin, verimli ve yüksek motivasyonla çalışabilmesini sağlamak,
Müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek,
Başarıyı daima ödüllendirerek teşvik etmek,
Sahip olduğumuz insan kaynağımızı geliştirmek, yenilerini bünyemize katarak şirket hedeflerimizden ve Vakıf değerlerinden taviz vermeden insan kaynakları vizyonu ve misyonuna uygun olarak etkin ve güvenilir hizmet sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Şirketimizin başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlarken, müşteri odaklı, topluma ve çalışanlarına karşı sorumlu, değerlerinden taviz vermeyen, yenilikçi ve sürdürülebilir İK uygulamaları ile Bireysel Emeklilik ve Sigortacılık sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumumuzu korumaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Misyonumuz, İnsan Kaynakları fonksiyonlarının planlanması ve uygulanmasında iç ve dış müşterilerle koordinasyon içerisinde çalışmak ve böylece Vakıf Emeklilik’in sektörde üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*