Under Armour Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Under Armour firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Under Armour personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Under Armour iş ilanları mevcuttur.

Doğuş grubu bünyesinde faaliyet gösteren Under Armour firması her geçen büyüme gösteren şirketler arasında yer almaktadır. Son yıllarda firmalarının çalışma kapasitesini arttıran ve bu durum karşısında personel ihtiyacı ortaya çıkan Under Armour eleman alımı yapacağını açıkladı.

Under Armour Personel Alımı

Under Armour Personel Alımı Yapacak

Giyim sektörünün öncü kuruluşları olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Under Armour firmasının yeni açılacak olan mağazalarında çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı.

Sizlerde Under Armour firmasında çalışmak istiyorsanız firmanın personel alımlarına uygun pozisyonlar için başvuru yapabilirsiniz.

Under Armour İş İlanları

Under Armour iş ilanları arasında en çok tercih edilen pozisyonun satış danışmanları olduğunu belirtmek istiyoruz. Kasa danışmanı ve aynı zamanda mağaza müdürü pozisyonları içinde uygun olan kişiler Under Armour personel alımı ve işçi alımı ilanlarına bakarak buradan diledikleri pozisyona başvuru yapabilirler.

Under Armour Çalışma Şartları ve Maaşları

Çalışma saatleri olarak ise 12 saatlik bir çalışma mesaisi olan Under Armour firmasının AVM’lerde olmasından dolayı sabah 10.00 ile akşam 22.00 saatlerin arasında çalışma fırsatınız bulunmaktadır. Bu yüzden de sizler firmaya başvuru yapmadan önce çalışma saatleri hakkında yine görüşme yapacağınız personel müdüründen bilgi alabilirsiniz.

Maaş olarak ise çalıştığınız pozisyonlara göre farklılık bulunacağını ve bu yüzden de maaşların farklılık göstereceğini belirtmek istiyoruz. Yemek kartı da veren firma ile yemek parası verme sorununuzdan ortadan kalkacaktır.

Under Armour İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Under Armour insan kaynakları bölümünde yer alan Under Armour iş başvuru formunu doldurarak firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Özellikle sizlere bu konuda farklı pozisyonlar için başvuru seçeneği sunacak olan Under Armour, kendinize en uygun olan pozisyon için yapmış olduğunuz başvuruları değerlendirmeye alacak ve sizlere kısa süre içerisinde dönüş yapılmasını sağlayacaktır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*