İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ulusoy Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ulusoy Turizm Personel Alımı Yapacak

Ulusoy Turizm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Ulusoy Turizm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ulusoy Turizm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ulusoy Turizm iş başvurusu

Firma Hakkında

Turizm alanında kendini kanıtlamış firmalardan biri olan Ulusoy Turizm personel alımı yaparak büyük bir istihdam alanı oluşturdu. Farklı pozisyonlarda pek çok kişiye iş imkanı sunan Ulusoy Turizm eleman alımı için gerekli kriterleri açıkladı.

Müşteri memnuniyetine önem vermek ise personel alımında Ulusoy Turizm tarafından en önemli kriterlerden biri olarak açıklanıyor.

Ulusoy Turizm işçi alımı için yapılan açıklamalara göre personel alımında host, satış personeli, kaptan ve yer hizmetleri personeli gibi farklı alanlarda alımlar gerçekleştirileceği bilgisi verildi. Bu alanda yeterli olan kişilerin gerekli bilgi ve belgelerle birlikte başvuruda bulunması halinde değerlendirme yapılıyor.

Ulusoy Turizm iş ilanları ve açık pozisyonları görüntülemek adına firmanın vermiş olduğu ilanların düzenli olarak takip edilmesi gerekiyor

Ulusoy Turizm iş başvurusu yapacak olan kişilere çalışma saatleri olarak esnek bir çalışma düzeni sunuluyor. Bu nedenle çalışma saatleri konusunda her pozisyonun saat aralıkları farklı bir şekilde düzenlenebiliyor.

Çalışma saatlerine bağlı olarak en düşük maaş asgari ücret olarak belirlenebiliyor ve mesai ücretleri ve primlerle birlikte Ulusoy Turizm maaşları oldukça dolgun olabiliyor. Kişilerin maaş ile ilgili bilgileri seçtikleri pozisyona göre öğrenebiliyorlar.

Ulusoy Turizm İş İlanları

Ulusoy Turizm iş ilanı içerisinde her iş alanı için farklı değerlendirmeler yapılıyor. Mesleğini icra etmede sağlık engelinin bulunmaması, giyim ve dış görünüşe dikkat edilmesi, alanında gerekli sertifikalara sahip olmak, müşteri memnuniyetine önem vermek ve diksiyonun düzgün olması gibi konularda Ulusoy Turizm insan kaynakları açıklamaları bulunuyor.

  • Misafir İlişkileri Müdür
  • Resepsiyonis
  • Kaptan Şofö
  • Muavin

Ulusoy Turizm İş Başvurusu Formu

Ulusoy Turizm iş başvuru formu doldurmak isteyen kişilerin Ulusoy Turizm adresine giriş yaparak buradan gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmaları ve CV göndermeleri gerekmektedir.

Ayrıca Ulusoy Turizm Turizm hizmeti veren şubelere giderek de personel alımı yapılacak olan alanlarda bilgi alarak başvuruda bulunulabiliyor. Ulusoy Turizm engelli personel alımı yaptığı gibi Ulusoy Turizm güvenlik alımı da yapılabiliyor.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir