Ulusoy Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Temelleri 1937 yılında atılan Ulusoy Turizm, her geçen gün kendisini ileriye taşımaktadır. Yüksek standartlara ve donanımlara sahip yaklaşık 320 otobüslük filosu bulunur. Yılda ortalama şekilde 3,5 milyon yolcuya hizmet eder.

Ulusoy Turizm İş İlanları

İş ilanları başvuru yapmanın ilk aşamasıdır. Dolayısıyla adaylar düzenli ve doğru kontroller yapmalıdır. Günümüzde birçok şirket, ilanlarını internetten verir. Dolayısıyla Ulusoy Turizm’e katılmak isteyen adaylar, öncelikle resmi sitesini incelemelidir.

Aynı zamanda kariyer siteleri de düzenli araştırılmalıdır. Zira pek çok iş veren bu sayfaları duyurular için tercih eder.

Ulusoy Turizm yılın farklı dönemlerinde alım yapabilir. Dolayısıyla adaylar, gelecekteki ilanlar için düzenli inceleme yapmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Firmaya katılmak istiyorsanız, kendi sitesi üzerinde yer alan başvuru formunu doldurma imkânınız bulunur. Bunun için önce resmi sayfaya girmeniz gerekir. Ardından da en alta inerek “iş başvuru” linkine tıklanır. Karşınıza gelen formda,

 1. Görev,
 2. Ad ve Soyad,
 3. Telefon,
 4. Adres,
 5. İş Tecrübesi,

Alanları bulunur. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra altta gönder butonu kullanılır. Günümüzde bazı firmalar şubeleri aracılığıyla da form doldurma yapar.

Dolayısıyla yakınlarınızda bulunan Ulusoy Turizm şubelerine giderseniz, detaylı bilgi alabilir ve mevcutsa form doldurabilirsiniz. 

Makale Yazarak Para Kazanmakİlerleyen dönemlerde kariyer sitelerine ilan verilirse, önce duyurunun verildiği sitede üyelik açılır. Ardından da özgeçmiş hazırlanır. Sonrasında tek yapılması gereken, işlemleri takip ederek başvurmadır. 

İnternetten gerçekleşen başvurularda, firmalar adayları inceleyerek uyumlu olanları bilgilendirme verir. Dolayısıyla tek yapmanız gereken beklemektir.

Turizm ve otelcilik sektöründeki çalışanların iş alanları incelendiğinde,

 1. Hizmet,
 2. Kafa / Bar / Restoran,
 3. Turizm – Otelcilik,
 4. Satış,
 5. İdari İşler – Ofis görülür.

Söz konusu alandaki personelin mezun olduğu bir takım bölüm ise,

 1. Turizm ve Otel İşletmeciliği,
 2. İşletme,
 3. İktisat,
 4. Turizm İşletmeciliği,
 5. Diğer şeklindedir.

Personelin öğrenim seviyeleri ise,

 1. Lisans Mezunu,
 2. Lise Mezunu,
 3. Meslek Yüksekokulu Mezunu gibidir.

Ulusoy Turizm firma ihtiyaçları kapsamında duyurular yayınlar. Bunları kaçırmamak için güncel olunmalıdır.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*