Twist Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ayaydın-Miroglio Grubu’nun bir markası olan Twist, Türkiye’de 73 mağaza ile hizmet verir. Ülke dışında ise 8 şubesi bulunur. İhtiyaçları ölçüsünde alım yapan firma, dönem dönem iş ilanları verir.

Twist İş İlanları

Twist iş ilanlarını incelemek ve başvurmak isteyen adaylar, kariyer sitelerini her gün kontrol etmelidir. Güncel olarak secretCV.com adresinde firmaya ait ilanlar görülür. Ayaydın-Miroglio Grubu da kariyer.net profiline sahiptir. 

Adaylar bu iki kaynağı kullanarak, ilanları güncel vaziyette takip edebilir. Firma yılın farklı dönemlerinde duyuru verebileceği için adaylar, her gün kontrol yapmalıdır. Zira bir iş ilanı fırsatı kaçırılırsa, sonrakine kadar beklemek gerekebilir.

Nasıl Başvurulur?

Twist’e başvurmak için bir yöntem, Ayaydın-Miroglio Grubu resmi sitesinden başvuru yapmadır. Bunun için ilk olarak ayaydınmiroglio.com adresine girilir.

Ardından sayfanın en altına inildiğinde  “Human Resources” başlığı görülür. Bunun altındaki “Employment Application Form” üzerine tıklanarak, çıkan form doldurulur.

Diğer bir yöntem de kariyer.net ve secretCV.com adreslerini kullanmadır. Bunun için her ikisinde ayrı üyeliğe gerek vardır.

Bunu sağladıktan sonra site içerisinde, başvurularda kullanmak için bir özgeçmiş hazırlanır. Sonrasında ise ilana başvuru yapılır.

Müracaatları alan firma yetkilileri, pozisyon kapsamında değerlendirmeler yaparak, uyumlu gördüğü adaylara dönüş yapar. Perakende sektörüne bakıldığında, iş alımları yapılan bazı departmanlar,

 1. Yönetim,
 2. Müşteri İlişkileri,
 3. Pazarlama,
 4. Hizmet,
 5. Satış gibidir.

Perakende sektöründeki personel genel itibariyle incelendiğinde, çalıştıkları bazı alanlar ise,

 1. Personel,
 2. Hizmet,
 3. Pazarlama,
 4. Yönetim,
 5. Satış şeklindedir.

Söz konusu sektörde çalışanların mezun olduğu bazı bölümler,

 1. İşletme,
 2. İktisat,
 3. Kamu Yönetim,
 4. Endüstri Mühendisliği,
 5. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri şeklindedir.

SecretCV.com üzerinde adayların kaçırmaması gereken bir ilan vardır. İlan Ocak ayında yayınlanmış olup, ilgililerin kaçırmadan başvurması önerilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Twist, secretCV.com üzerinde satış danışmanı ilanına sahiptir. İlgilenen adaylar ayrıntılarını inceledikten sonra başvuru yapabilir.

Pozisyon Açıklamaları

Firma tarafından verilen satış danışmanı ilanı iş açıklaması, istenen yetenek ve uzmanlık bakımından farklı maddelere sahiptir. Açıklamalardan biri hedefler doğrultusunda satış yapmadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*