Turkuvaz Medya Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Turkuvaz Medya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkuvaz Medya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Turkuvaz Medya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Medya alanında hizmet gösteren şirketlerden olan Turkuvaz Medya 2007 tarihli ihale ile Ahmet Çalık tarafından satın alınmıştır. 2013 yılı itibariyle de Cemal Kalyoncu Turkuvaz Medya’yı Ahmet Çalık’tan satın almıştır. Atv, Yeni Asır Tv, Radyo Turkuvaz, Sabah, Fotomaç, Takvim gibi bir sürü yayın organı Turkuvaz bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Yıllık ciro bilgisi belirtilmeyen Turkuvaz Medya’nın personel sayısı 3500 üzerindedir. Oldukça geniş bir yelpazede hizmet sağlayan şirketin 2018 yılı itibariyle kültür ve sanat anlamında yaptığı hamlesi ise D&R mağazasını satın almak olmuştur.

Turkuvaz Medya Personel Alımı ve İş İlanları

Turkuvaz Medya İş İlanları

Kültür, sanat, haberleşme vb. birçok alanda faaliyet gösteren firmanın personelinden beklediği şey şirket vizyon ve misyonuna sahip çıkarak yenilikçi atılımlar yapmasıdır. Kendi için birçok oryantasyon vb. çalışmaları yapan şirketin, personel ihtiyaçları açık pozisyonun gerekliliğine göre şekillenmektedir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Gece Video Editörü
İstanbul(Avr.)
Başvur
Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı ( D&R )
İstanbul(Avr.)
Başvur
Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı ( D&R)
İstanbul(Avr.)
Başvur
D&R Analiz ve Raporlama Yöneticisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Lawyer
İstanbul (Tümü)
Başvur
Altyazı Operatörü
İstanbul(Avr.)
Başvur
Reklam Satış Yönetmeni
İstanbul(Avr.)
Başvur
Web Tasarım Uzmanı (Senior Web Designer)
İstanbul(Avr.)
Başvur
Web Arayüz Geliştirme Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
  • D&R Mağaza Müdürü – Kırklareli: Mağazanın tüm evrak, personel, gelir – gider vb. işleriyle ilgilenmek. Mağaza için belirlenen çalışma şartlarının sağlanması ve gerekli satış miktarının gerçekleştirilmesi.
  • Denetim Uzman Yardımcı – İstanbul: Belirlenen şirket şartları göz önünde tutularak mağaza denetimlerinin sağlanması. Denetimler sonucu ortaya çıkan sonuçların raporlanarak üst mercilere taşınması.
  • Uplink Uzmanı – İstanbul: Şirketin bünyesinde bulunan TV kanallarının teknik bölümünde görevli olacak Uplink Uzmanı.
  • Avukat – İstanbul: Şirketin gerekli hukuki süreçlerinin sağlanması, çalışanların hukuki düzenlemeler ile çalışması ve haklarını alabilmesi. Şirket adına hukuki bir dava veya hukuki bir takip olması durumunda avukatın bunları sağlaması.
  • Güvenlik Görevlisi – İstanbul: Silahlı olmak şartı ile Turkuvaz Medya kendi bünyesinde çalışacak güvenlik görevlisi ramaktadır.
  • Elektronik Teknisyeni – İstanbul: Şirketin bünyesinde çalışacak, elektronik cihaz tamirlerini yapacak veya en etkili şekilde çalışmasını sağlayacak teknisyen ihtiyacı oluşmaktadır.

Birçok alanda istihdam şansı yaratan Turkuvaz Medya’nın personel maaşları asgari ücretin çok üstünde seyretmektedir. Belirli bir maaş dengesi üzerine kurulu olan şirket prensibinde iş pozisyonuna bağlı olarak maaş belirlenmektedir. Turkuvaz Medya personeli yasaların belirlediği saat dilimlerinde çalışma şartlarını sağlamaktadırlar.

Bazı alanlarında gündüz ve gece vardiyaları olması sebebiyle bazı açık pozisyonlarına başvurulurken buna dikkat edilmelidir. Turkuvaz medya personel maaşının yanında sağlık sigortası, prim gibi uygulamaları da devreye sokmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Turkuvaz Medya iş başvuruları için online platformlar tercih edilebilmektedir. Birçok kariyer internet sitesinde Turkuvaz’ın açık pozisyonları için gerekli iş duyuruları yapılmakla birlikte yine şirketin kendi web sitesinden de bu gibi duyurulara ulaşmak mümkün olmaktadır. https://www.tmgrup.com.tr

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*