İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turkuvaz Medya Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Turkuvaz Medya Personel Alımı Yapacak

Turkuvaz Medya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkuvaz Medya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Turkuvaz Medya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Turkuvaz Medya iş başvurusu

Firma Hakkında

Medya piyasası içerisinde uzun yıllardır varlığını koruyan ve Sabah, ATV, Fotomaç, Takvim ve Yeni Asır gibi yayın firmalarını bünyesinde barındıran Turkuvaz Medya personel alımı yapacak.

Alım konusunda geniş bir kitleye hitap eden Turkuvaz Medya eleman alımı sürecinde istediği niteliklere uygun olarak bireyler ile görüşmelerini sürdürecek.

Medya sektörünün en bilinen firmalarından bir tanesi olarak prestijli bir marka altına çalışmak isteyen kişiler için Turkuvaz Medya işçi alımı ile de bir çok kişiye iş kapısı oluşturuyor.

Firmanın bünyesinde çalışmak isteyen bireyler adına açılmış olan Turkuvaz Medya iş başvuru formu ile iş imkanı için başvuruda bulunmak mümkün olacak.

Firmanın belirlemiş olduğu çalışma şartları bölgeden bölgeye değişiklik göstermekle birlikte maaşlar için de bu durum söz konusudur.

Turkuvaz Medya iş başvurusu için yapılacak olan forum doldurma işleminin ardından firmanın işe alım sürecindeki yetkilisi ile birebir görüşme sağlanır. Turkuvaz Medya insan kaynakları departmanı bu görüşmeleri yapan birim olarak şirket bünyesinde yer alır.

Turkuvaz Medya İş İlanları

Firmanın yayınladığı iş ilanlarına bakıldığı zaman güncel liste içerisinde; organizasyon ve etklinlik uzmanı, CRM kampanya ve iş birlikleri uzmanı, etkinlik ve tanıtım yönetmeni, hukuk işleri müdürü, copy-editör, avukat, iade sorumlusu ve daha pek çok ilan yer alıyor.

Turkuvaz Medya iş ilanları konusunda geniş bir kitleye hitap etmekte olan bir firma olarak yeni çalışma arkadaşlarını bekliyor. Turkuvaz Medya iş ilanı sayfasına erişim sağlamak için kariyer sitelerine göz atılabilir.

Açık Pozisyonlar

 • Kurumsal Satış Uzmanı
 • Kasa Sistemleri Uzmanı
 • Bilgisayar Teknisyeni
 • Satış Müdürü
 • Yazılım Uzmanı
 • Elektronik Teknisyeni
 • Satış Danışmanı
 • E-Ticaret Müdürü
 • Eğitim Yönetmeni
 • Engelli Personel
 • İnsan Kaynakları Uzmanı

Turkuvaz Medya İş Başvurusu Formu

Turkuvaz Medya iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Şirket bünyesinde yer almak isteyen adayların iş başvurusu adına kullanabilecekleri yöntemler arasında kariyer platformları gelir. Bu platformlar üzerinden yayınlanan ilanların size uyması durumunda bilgilerinizi girerek başvuru yapabilmeniz sağlanır.

Turkuvaz Medya güvenlik alımı ile alakalı olarak şirket bünyesinde çalıştırılmak üzere Türkiye’nin her şehrinde alım yapmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir