Türkiye Finans Güvenlik Görevlisi Alımı 2022

Türkiye Finans Güvenlik Alımı yapacak!

Türkiye Finans, güvenlik görevlisi alımını gerçekleştirirken birtakım şartları arar ve bu şartların sağlanıp sağlanmadığına kati bir şekilde dikkat eder. Türkiye Finans’ta yer almak isteyen kişiler, hem bu şartlara uymalı hem de şartların ötesine geçebilmeyi başarmalıdır. Şartların ötesi, olumlu çalışma disiplini olarak ifade edilebilir.

Güvenlik görevlisi, yalnızca çalıştığı alanın güvenliğinden sorumlu olmaz. Onun yerine orada olan veya olmayan her müşteriye karşı bankasını temsil eder. Temsil etme işi, mesai saatlerince değil; 24 saat devam ettiğinden dolayı yüz kızartıcı bir suç, asla affedilmez. O yüzden bankada güvenlik görevlisi olacak olan kişi, çalışma disipliniyle beraber hal ve hareketlerine de dikkat etmelidir.

Güvenlik görevlisi, nazik olmanın yanında çevresine karşı pozitif tavırla çalışmalıdır. Pozitif tavır sergileyen görevli, hem güven hem de rahatlık hissi yaratır. Güven duygusu, yapılacak işin temelini oluşturduğundan dolayı muhakkak tahsil edilmelidir.

Nasıl Bir Görevli Aranıyor?

 • En az lise mezunu olan ve adli sicil kaydında herhangi bir sıkıntı bulunmayanTürkiye Finans Güvenlik Görevlisi Alımı
 • 18 yaşını tamamlamış, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmayan
 • Boy ve kilo durumu dengeli olup 1.80 boyun üzerinde olan
 • Dış görünümüne özen gösteren ve bu alanda kariyer hedefleyen
 • Askerliğini yapmış ya da askerliğini tecil ettiren
 • Silahlı ÖGG sertifikasına sahip olan

Başvuru Aşaması

Güvenlik görevlisi olabilmek için iki farklı başvuru yolunu izleyebilirsiniz.

 • Online başvuru
 • Yerel ve yüz yüze başvuru

Günümüzde daha çok online başvuru tercih edildiğinden dolayı bu alana dikkat etmeniz sizin yararınıza olur. Tabi gerekli durumlarda yerel başvuru şansını kullanmayı unutmayın; çünkü online başvuru dahi yapsanız son aşamada mülakata girecek ve bu şekilde işe alınacaksınız. O yüzden başvuru aşamasından önce aranan şartlara uyup uymadığınıza dikkat edin.

Başvurmak için tıklayın.

 

5 Comments

 1. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 2. 1985 antalya dogumluyum sılahlı guvenlık sertıfıkam var e sınıfı ehlıyetım var 2 cocuk babasıyım 1.78 boylu 85 kılo agırlıgındayım sızınle calısmaktan gurur duyarım.05468874405

 3. SLM Ben Ankara Keçiörende İkamet Etmekteyim
  Yaklaşık 6 Yıldır Güvenlik İş Tecrübem Ve E Sınıf
  Ehliyetim Mevcut Yaşım 28 Boy 174 Kilo 68
  Sizinle Çalışmak İstiyorum SAYGILARIMLA
  TEL: 0546 606 98 93

 4. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 5. MERHABALAR BEN 2 SENEDİR SILAHLI GUVENLIK SERTIFIKASI SAHIBIYIM TEKIRDAG VE CEVRESINDEKI BOLGELERDEKI SUBELERINIZDE GUVENLIK GOREVLISI OLARAK CALIŞMAK ISTIYORUM İLGİNİZE TESEKKURLER

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*