Türk Nippon Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türk Nippon Sigorta personel alımı yapacak!

Türk Nippon Sigorta iş başvurusu yaparak sizde Türk Nippon Sigorta ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Türk Nippon Sigorta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Türk Nippon Sigorta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Türk Nippon Sigorta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türk Nippon Sigorta A.Ş. 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya’nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kurulmuştur.

6 Ekim 1998 tarihinde Sümerbank tarafından %85,22 oranındaki hisselerin satın alınmasıyla,sermaye yapısında büyük bir değişiklik gerçekleşen Türk Nippon Sigorta’nın diğer ortakları %10 hisse ile Türkiye Kalkınma Bankası ve %4,78 hisse ile Nippon Fire & Marine olmuştur.

2000 yılında %96.24 hissesi Tasarrufu Mevduat Sigorta Fonu’na geçen Türk Nippon Sigorta, 2001 yılının Ekim ayında HNS grup tarafından satın alınmış ve Kasım 2008 tarihine kadar HNS Grup bünyesinde kaldıktan sonra, çoğunluk hissesi Harel Grup tarafından satın alınmıştır.

Türk Nippon Sigorta, 2008 yılından bu yana dinamik ve profesyonel ekibi ile , Harel Grubu’nun gücü ve desteğini de arkasına alarak , sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Başvuru yapmak için tıklayın…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*