TransLogic Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ülkemizde teknoloji en iyi kullanan, nitelikli lojistik hizmetleri şirketi olma hedefine sahip olan TransLogic Lojistik çok yönlü yapısı, uzmanlı ile her gün büyümektedir. TransLogic Lojistik personel alımı farklı zamanlarda gerçekleştirilmekte olup, firmanın ihtiyacına göre şekillenmektedir.

İçerisinde birçok departman olduğu için, gereksinim bunlardan herhangi birinde ortaya çıkabilir. Bu nedenle başvurmak isteyen kişilerin, TransLogic Lojistik iş ilanları için güncel sorgulamalar yapması gerekir. Zira ilerleyen dönemlerde, bu iş ilanları geçerlilik sahibi olmayabilir.

Eğer firmaya başvurmak istiyorsanız, LinkedIn üzerinde TransLogic Lojistik iş başvurusu yapabileceğiniz ilanlar vardır. Bunu kullanırsanız, firmada çalışma fırsatı elde edebilirsiniz.

TransLogic Lojistik Personel Alımı Yapacak

TransLogic Lojistik, yılın farklı zamanlarında, o anki ihtiyaçları ölçüsünde alımlar yapmaktadır. Katılmak isteyenler başvuru tarihlerini kaçırmamak için, sürekli güncel bulunmalıdır. An itibariyle LinkedIn üzerinde bir ilan mevcut olup, işlem yapmaya müsaittir.

TransLogic Lojistik İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

TransLogic Lojistik, iş ilanlarını günümüzde birçok şirketin yaptığı gibi online mecralardan vermektedir. Bu bakımdan LinkedIn üzerinde aktif bir Software Engineer ilanı görülmektedir. Yaklaşık olarak iki hafta önce yayınlanmış olup firmanın Kocaeli – Çayırova – Akse mahallesinde yer alan operasyon merkezindeki projede görev alınacaktır. Aranan nitelikler şöyledir;

 1. Yazılım ve donanım üzerine bilgisi olma
 2. Minimum 3 sene yazılım geliştirme ve entegrasyon tecrübesi bulunma
 3. C#, .NET, .NET Core ile yazılım geliştirme tecrübesi bulunma
 4. SQL Server bilgisi olma
 5. Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olma
 6. RESTful web servisleri hakkında tecrübeli olma
 7. DevOps, Git ile çalışma tecrübesi bulunma
 8. Analiz, planlama, takip ve problem çözme yeteneklerine sahip olma
 9. Tasarım pattern bilme
 10. Responsive tasarım ile genel kurallarına hâkim olma

Eğer koşulları yerine getiriyorsanız, mülakat için çağrı olma ihtimaliniz artacaktır. Bu nedenle olumsuz cevap almamak için, özgeçmişiniz ile uyum göstermeyen bir pozisyonsa başvuru yapmamanız önerilir.

TransLogic Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer TransLogic Lojistik iş başvurusu yapacaksanız, gerekli işlemler LinkedIn üzerinde hâlâ aktif olan ilan aracılığıyla yapılabilir. Müracaat için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir;

 1. https://tr.linkedin.com/company/translogic-lojistik-yaz-l-m-sanayi-ve-ticaret-a- linkini açın.
 2. Ekranda sol tarafta bulunan iş ilanlarını gör butonuna tıklayın.
 3. Sol tarafta yer alan menüden pozisyonu seçin.
 4. Sağ tarafta yer alan menüden, hemen başvurun butonuna tıklayın.

Ardından başvuru işlemlerini tamamlamanız yeterlidir. Bunlar için platformda bir üyeliğinizin olması gereklidir. Eğer başvuru esnasında kullandığınız bilgiler sizi güncel olarak yansıtıyorsa ve özgeçmiş bilgileriniz de uyumluysa, mülakat için çağrı almanız daha kolay alacaktır.

Yetkililer konuya dair sizinle iletişim kurmuşsa, firma hakkında bilgi sahibi olmak da yardımcı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*