Torosgaz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Torosgaz’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Torosgaz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Torosgaz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

23 Aralık 2005 tarihinde Isparta, Burdur, Bucak, Gönen şehirlerini içine alan bölge için doğalgaz ihalesi düzenlenmiştir. Bölgede 30 yıl süreyle doğalgaz dağıtımı faaliyetlerine başlamak için Torosgaz Isparta Burdur Doğalgaz Dağıtım şirketi kurulmuş ve 28 Haziran 2006 tarihinde dağıtım lisansı alarak faaliyete başlamıştır.

2016-2017 yılları arasında dağıtım ağını daha genişleterek Gölhisar, Keçiborlu, Yalvaç şehirleri de dağıtım lisansı alanına dâhil edilmiştir.

Torosgaz iş başvurusu

Torosgaz İş İlanları

Şirket yeni kurulmuş olmasına rağmen hızla gelişmektedir. Sürekli işçi alımları yapmakta olup niteliklerinize uygun pozisyonlar açıldığı takdirde başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca şirket çalışanlarına özen göstermekte olup her türlü haklarını korumaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Doğal Gaz Teknikeri Isparta +1 il daha Başvur
Entegre Yönetim Sistemi Şefi Isparta Başvur
  • Mühendislik: Araçların, sistemlerin tasarım, onarım, düzenlenmesi, yenilenmesi ve gelişmesi için çalışmalar yapacak, ilgili bölümden mezun olmuş, özellikle, problemlere analitik çözümler getirebilecek niteliklere sahip çalışanlar.
  • Teknikerlik: Kullanılan alet, araç ve teknolojilerin bakım ve onarımdan sorumlu olacak, özellikle makine bölümü mezunu olup cihazlardaki değişikliklerin tespit edilmesi, cihazların kontrol edilmesinden sorumlu olacak.
  • Bakım/Onarım: Tektik sorunların giderilmesi, onarım ve bakım, yenileme işlemlerinin yapılmasından sorumlu.
  • Muhasebe: İşletme, iktisat, muhasebe gibi sayısal bölümlerden mezun olmuş, gelir gider tablosu hazırlama, yıllık bilanço hazırlama gibi şirketin mali konularıyla ilgilenmekle sorumlu.

Çalışanlarına kendilerini geliştirebilecekleri huzurlu bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Şirket çalışanlarının yaratıcılığından güç alıp kendini geliştirmekte olup ayrıca müşterilerinin de memnuniyetini düşünmektedir. Şirket yeniliklere değişimlere açık, girişimci, dinamik, sonuç odaklı, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, nitelikli elemanları seçmektedir.

Şirketin kadrosunda birçok alandan eleman çalışmakta olup geniş bir çalışan ağı vardır. Çalışanlarına değer veren, bölgesinde lider bir şirkettir.

Nasıl Başvurulur?

Torosgaz zaman zaman iş başvuru ilanları açmakta olup bunları takip edebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için öncelikle internet üzerinde Torosgaz’ın resmi sitesine girip İnsan kaynakları bölümünden iş başvuru formuna tıklayabilirsiniz.

Burada iş başvuru formunu indirim eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Yine şirket linkedin, kariyer.net gibi iş ilanı yayımlayan sitelerden de iş başvurusu ilanı açmakta olup buralardan da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Tam zamanlı

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, Isparta, Burdur

Torosgaz Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*