Tora Petrol Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tora Petrol’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Tora Petrol bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tora Petrol personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tora Petrol Personel Alımı ve İş İlanları

Tora Petrol Personel Alımı

https://torapetrol.com1998 yılında İstanbul’da kurulan Tora Petrol Ürünleri Mühendisliği Elektrik ve Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. akaryakıt, LPG, CNG sektörünün işletim, ekipman ve teknik emniyet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik mühendislik, danışmanlık ve AR-GE hizmetleri vermektedir.

Tora Petrol İş İlanları

TORA A.Ş. kurucuları ve üst yönetimi petrol arama da dâhil, akaryakıt sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş mühendislerden oluşmakla, sektörde en fazla uzman mühendis istihdam eden Firma konumundadır. İlklerin öncüsü olan TORA, akaryakıt servis sektöründe koruyucu bakım programını tasarlamış, ilk uygulamasını başlatmış ve bu önemli hizmeti sektöre kazandırmıştır.

Koruyucu bakım programını eş zamanlı olarak dünyada ilk olarak uygulanan “uzaktan riskli ortam monitörleme” projesini de on yılı aşkın süredir Ülkemizde başarı ile sürdürmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Çağrı Merkezi Teknik Destek Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Saha Mühendisi İstanbul(Avr.)

Tora Petrol Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. slm ben kenan orta doğu sondaj şirketinde bir yıl çalıştım şuan bostayım sizinle çalışmak istiyorum geoteknik mezunuyum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*