TNT Express Personel Alımı ve İş İlanları 2022

TNT Express personel alımı yapacak!

TNT Express iş başvurusu yaparak sizde TNT Express’ın gücünden güç alabilirsiniz. TNT Express personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan TNT Express eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. TNT Express insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Global ekspres ve uluslararası toplu dağıtım işinin Avrupa merkezli lideri TNT, 1946 yılında sadece bir kamyonu olan Ken Thomas tarafından, Thomas Nationwide Transport ismiyle Avusturalya’da kuruldu. Daha sonra Thomas Nationwide Transport’un baş harfleriyle anılmaya başlanan TNT, zaman içinde hızlı bir gelişim göstererek 1973 yılında Avrupa’ya açıldı.

Bugün merkezi Amsterdam’da bulunan TNT, Yeni Zelanda, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Brezilya, Güneydoğu Asya, Uzak Doğu, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avrupa’yı içine alan çok geniş bir coğrafyaya ulaştı.

1988 yılında Türkiye’ye gelen TNT Ekspres Türkiye, 850 çalışanı, 400 aracı ve 36 lokasyonu ile hizmet veriyor. Türkiye genelinde 25 şubesi ve 11acentası bulanan TNT Ekspres Türkiye, tamamı yabancı sermayeli bir şirkettir. TNT Ekspres, 23 yılda çok önemli gelişmeler kaydetti.

Şirketimizin kalbi insanlarıyla atmakta

TNT’nin sektördeki lider konumu, başarısı ve büyümesinde, dünyanın dört bir yanında hizmet veren çalışanlarımızın enerji ve katkılarının payı büyüktür.  TNT’yi harika bir şirket yapan onlardır.

Herbirine ait değişik kabiliyetleri ile çalışanlarımız TNT’nin kalbidir ve daima da öyle olacaktır.  Bizler, bizi birbirimize bağlayan ortak bir hedefi paylaşmaktayız, hepimiz hizmet işinde çalışmaktayız.  Bu demektir ki, çalışanımız şirketimizin başarısının sürekliliği için en temel belirleyici unsurdur.

TNT, herbiri değişik kültür, dil, din, uzmanlık ve fikirlere sahip olan 63 ülkede faaliyet göstermektedir.  Bu farklılıkları taşıyan geniş bir müşteri yapısına sahibiz ve bu müşterilerimizin en üst seviyede memnuniyetlerini sağlayabilmek için aynı şekilde farklılıkların desteklendiği çalışanlarımızın olması çok önemlidir.

Şirketimizde bir kurum kültürü oluşturmak bizim hedefimizdir.  Değişik kültürlerden gelen çalışanlarımızı desteklemek amacı ile kurulmuş şirket içi paylaşım ağlarımız bulunmakla birlikte, imkanları düşük ancak beceri ve kabiliyetleri yüksek kişilere fırsatlar yaratmak amacıyla yerel kurum ve organizasyonlarla işbirlikleri yapmaktayız.

Çalışanlarımızın yaratıcılıkları ve işlerini sahiplenmeleri, büyümenin çok zor olduğu dönemlerde bile  TNT’nin kar ve değer hedeflerini gerçekleştirmesine ve geçmesine yardımcı olmuştur. Bu büyüme devam etmekte. Bizimle bu tutkuyu, hedefi ve gururu paylaşacak, 63 ülkeden 68.000 çalışanımıza katılacak her seviyeden yeni mükemmel kişileri arayışımız da devam etmektedir.

Bize katılmak ister misiniz?

Başvuru formumuzu doldurarak şirketimize iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Tüm başvurular gizli tutulacaktır.

TNT Express’teki mevcut açık pozisyonlarını ve iş ilanlarını görmek ve iş başvurusunda bulunmak için buraya tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*