Titanic Otel Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Titanic Otel İş İlanları

Mehmet Aygün tarafından 1970 yılında Almanya’da kurulan AYG şirketler grubu bünyesinde Turizm ve Otelcilik alanında hizmet veren firma toplam ziyaretçi kapasitesi olarak Türkiye’de lider markalar arasında yer almaktadır. 2003-2004 yılında Antalya’da ilk otelinin hizmete açan firma başta bodrum olmak üzere birçok tatil yöresinde personel alımı yaparak büyümesini güçlendirecek kadrolar oluşturmaktadır.

Titanic Otel’de Çalışmak

3 Tanesi Almanya’da olmak üzere toplamda 12 tane otel ve 4.000’e otel odası kapasitesi ile büyük firmalar arasında bulunan firma özellikle Almanya ile bağlantı otellerinden dolayı hem yurt içi hem de yurt dışında kariyer yapmak isteyenler için belli dönemlerde yaptığı işçi alımı ile başarılı kariyer imkanları sunmaktadır.

Titanic Otel Çalışma Pozisyonları

 • Halkla ilişkiler sorumlusu
 • Satış pazarlama
 • Acente sorumlusu
 • Teknik işler çalışanı (Yapı işlerinde)
 • Elektrik teknisyeni

Titanic Otel İş Başvurusu

 • İş alanına göre iyi derece İngilizce ve tercihen Rusça dili bilinmesi
 • Adli sicil kaydı
 • Daha önceden AYG grup bünyesindeki herhangi bir şirketten yüz kızartıcı suçlardan dolayı çıkartılmış olmamak
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olmak

İş başvurusu yapacak adayların kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanları üzerinde ya da titanic.com.tr üzerindeki insan kaynakları bölümünden resimli ve özgeçmişli CV’leri ile başvuru yapabilirler. Resimsiz ve E-mail üzerinden yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.

Başvuru için tıklayınız.

5 Comments

 1. ben ingilterede ve İstanbul üniversitesinde turizmcilik okudum çeşitli otel ve şirketler deneyimimle İstanbul port bakırköydeki otelinizde çalışmak istiyorun ynibiriş comdan da başvurdum görüşmek isterim

 2. Bende sizinle calismak isterim kavalticiyim alakart suluyemek zeytin yagli bilgim var 5444842414

 3. yaşım 18.otel deneyimim yok ama bundan önce ki yıllarım da çay ocağında Restaurant ta garson olarak çalıştım .sizinle çalışmak istiyorum.

 4. 30 senedir ist dayım 15 senedir kebapçı ahçı yum usta ihtiyacınız varsa sizinle çalışmak isterim

 5. Ben antalyada calisiyorum 12 yildir istanbula geldim burda sizinle calismak istiyorum ingilizcem var almanca orta derece rusca orta iskandinav dilerinide biliyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*