Tek Merkez AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

temerkez-avm-personel-alımı

Tek Merkez AVM personel alımı yapacak!

Tek Merkez AVM iş başvurusu yaparak sizde Tek Merkez AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tek Merkez AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tek Merkez AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tek Merkez AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Aradığınız her şey tek bir merkezde!

İhtiyacınız olan ne varsa! Mobilya, elektronik, beyaz eşya… Topkapı Maltepe’de 35000 m2 alana yayılan Tek Merkez’de, özellikle yeni evlenenleri ve evini yenileyenleri hem çok çeşit hem de çok uygun fiyatlar bekliyor.

Tüm ürünlerde garanti, ücretsiz montaj, ön ödeme ve kredi kartına taksit imkanı sunan Tek Merkez; alışveriş merkezinin üçüncü katındaki 1000 ve 1500 kişilik düğün salonlarıyla da yeni evlenecek çiftlere hem mekan hem de fiyat kolaylığı sağlıyor.

Yüzlerce mağaza, yüzlerce çeşit, güleryüzlü hizmet…

Tek Merkez’deki tüm mağazalar ürün garantisi ve uygun fiyat konusunda ortak bir tutum sergiliyor.İhtiyaçlarınız için size yüzlerce farklı seçenek sunan Tek Merkez, deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışıyla da her zaman en iyisini sunmayı amaçlıyor. Akıllı ve keyifli alışverişin tadını ailecek çıkarabileceğiniz, haftasonu etkinlikleri ve avantajlarıyla hem eğlenip hem de kazançlı çıkabileceğiniz bir dünya, Topkapı Maltepe’de sizleri bekliyor.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*