Tefal Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Tefal 1956 yılında Fransa’da kurulmuştur. Kurucusu teflonun da mucididir. Yapışmaz kaplamalı tava üretimiyle hayatına başlayan Tefal, tencere-tava sektörünün öncüsü oldu. Daha sonra hala bünyesinde bulunduğu SEB Grubuna satılmıştır. SEB Grubuna satılmasından sonra ürün portföyünü genişleterek ütü, elektrikli pişiriciler, tartı ve çeşitli mutfak robotları üretimine de başlamışlardır. SEB Grubu, Rowenta, Lagostina, Krups ve Moulinex markalarının da sahibidir. Tefal, 120 ülkede hizmet vermektedir. SEB Grubu, bünyesinde 34 binden fazla personel istihdam etmektedir. Her yıl büyümesine devam eden şirketler grubu 2019 yılını 7,2 milyar Euro ciroyla kapatmıştır.

Tefal İş İlanları

Tefal’i çalışanlarından dinlediğimizde kariyerlerine önemli katkıları olduğunu öğrenmekteyiz. Birçok personel insanlarla diyaloglarının ve pazarlama anlayışlarının geliştiğini söylemektedir. Şirketin çalışanlarına gerektiği kadar sorumluluk yüklediği, personelin üzerine fazla iş yükü yüklemediğini de yine çalışanlardan öğrendik. Şirket SEB Grubu bünyesine bağlı olduğu için yönetim ve koordinasyonu, işe alım süreçleri SEB Grubu tarafından yürütülmektedir. Dünyanın sayılı şirketler gruplarından biri olan SEB Grubu, profesyonel bir insan kaynakları yaklaşımıyla çalışanlarının mutluluğu ve gelişimi için gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

Şirket çalışanlarına sağladığı yan haklarla öne çıkmaktadır. Ticket yemek kartını ve maaşa ek yol ücretini tüm mağaza personellerine vermektedir. Ayrıca mağaza içinde prim usulü maaşa ek ücret uygulaması da vardır. Mağazaların çalışma düzeni vardiyalıdır. Mesai saatleri ise bulunduğu AVM’ye göre değişkenlik göstermektedir. Genel merkez çalışanları için ise servis ve yemekhane gibi yan hakları sunulmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Tefal mağazalarının ve genel müdürlüğünün iş ilanlarını SEB Grubu insan kaynakları yürütmektedir. SEB Grubunun web sitesinin gelişmiş bir insan kaynakları bölümü vardır ancak Türkiye için bilgiler içermemektedir. Sitenin İngilizce ve Fransızca versiyonları var olup, yurt dışında açık pozisyonlar hakkında bilgiler içermektedir. İncelemek için tıklayınız. https://www.groupeseb-careers.com/en

Türkiye için açılan iş ilanlarını da yine SEB Grubu yürütmektedir. Bu ilanlara çeşitli kariyer sitelerinden ulaşarak başvuru yapılabilir. İnternette istediğiniz pozisyonlarda açık ilan bulamıyorsanız, mağazalarda birebir görüşmeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Gittiğiniz mağazanın müdürüyle iletişime geçerek CV bırakabilir, olası pozisyonlar ve işe alım süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tefal Açık Pozisyonlar

Merchandiser – İstanbul: Düzenli olarak haftalık ve aylık satış raporları hazırlar, pazarı, trendleri ve rakip fiyatlarını takip eder,yeni ve mevcut ürünler için promosyon planları ve projeler geliştirerek üst yönetime sunmak gibi sorumlulukları vardır.

3 Comments

  1. Sizinle calismak isterim form istanbula cok yakinim insallah tarafima geri donulur muarem beyden haber beklemekteyim halaa hâyirlisiyla insallah bir an once is bulup calismaliyim artik

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*