Tav İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Tav İnşaat, Türkiye merkezli faaliyet gösteren bir holdingdir. Tav Holding bünyesinde 2003 yılında kurulan Tav İnşaat, bugüne kadar toplamda 3 milyon metrekarelik inşaat projesinde ‘’yüklenici’’ olarak görev almıştır. Genel merkez Türkiye’de İstanbul’da bulunmak ile beraber Kahire, Maskat, Abu Dabi, Doha, Dubai, Üsküp, Tunus, Bahreyn, Trablus konumlarında hizmetler vermektedir.

Şirket inşaat alanında sadece müteahhitlik değil, havalimanı, altyapı çalışmaları ve daha birçok projede görev almıştır. Sıfır inşa yanında teknik bakım, onarım ve yenileme alanında da hizmetler sunmaktadır. Tav İnşaat’ın yıllık cirosu 3,02 Milyar TL olarak belirlenmiş olup, bünyesinde şuanda 15113 kişi çalışmaktadır. Belirli aralıklar ile de bünyesinde yeni çalışanlar eklemektedir. Gelişiminin hızına göre de bu alım artmaktadır.

Tav İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Tav İnşaat İş İlanları

Tav İnşaat gibi değerli bir kurumun çalışanı olmak büyük bir ayrıcalıktır. Bu değerli kurumda sizlerde büyük işler başarmak istiyorsanız, aralıklar ile yapılan alım ilanlarına başvurmalısınız. Başvuru sürecinde sayıca alımın az olması ve başvurunun fazla olmasından kaynaklı olarak işi kazanmak gerçekten çaba ve başarı gerektirmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Başvuru için Tav İnşaat internet sitesi üzerinde insan kaynakları bölümünden ön başvuru yapabilir, gerekli evrakları ileterek sizlerde bu şirkette yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca ofislerin bulunduğu illerde fiziksel olarak başvuru yaparak da bu süreci başlatabilirsiniz.

Tav inşaat personel alım ilanı süreçlerinde her ilan için başvuru ön şartları farklılıklar gösterebilmektedir. Bu yüzden iş başvuru sürecinde iş ilanında pozisyon için aranan şartları sağlayıp sağlamadığınızı kontrol edip, sonraki süreçte başvurunuzu yapmanız işi almanızda daha etkili rol alacaktır.

Çalışabilecek Pozisyonlar

 • İnşaat Mühendisi
 • Muhasebeci
 • Mimar
 • Teknik Personel
 • Satış Danışmanı
 • Makine Mühendisi
 • İnşaat İşçisi

Pozisyon Açıklamaları

 • İnşaat Mühendisi: Yapılan inşaat işlerinde gerekli mühendislik detaylarını sağlamak
 • Muhasebeci: Şirketin mali ve evrak işlerinin gerçekleştirmek
 • Mimar: Yapılan inşaat işlerde gerekli mimari tasarımları yapmak
 • Teknik Personel: Şirket bünyesindeki teknik işleyişi sağlamak
 • Satış Danışmanı: Firma bünyesinde verilmekte olan hizmeti müşterilere sunmak ve alımını sağlamak
 • Makine Mühendisi: İnşaat işlerinin gerçekleştirilmesinde makinelerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak
 • İnşaat İşçisi: İnşa işleminin gerçekleşmesinde gerekli olan mekanik dışıfiziksel gücü sağlamak

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı:18

Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cumartesi 08:00– 17:00, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler:İstanbul, Kahire, Doha, Dubai, Abu Dabi, Üsküp, Maskat, Tunus, Bahreyn, Trablus

14 yorum

 1. Merhaba ben Alçı sıva Kara sıva Şap Mantolama Boya Alçıpan Ustasıyım YDA RÖNASANS KUZU GRUP VB Şirketlerde iş bitirme teslimatçı olarak çalıştım Uluslar arası ustalık belgem ve yurtdışı deneyim var 25 senelik deneyim tecrübem var Arkadaşım sizinle çalışıyor katar da sizi önerdi bende sizinle çalışnak istiyorum saygılar

 2. Merhaba adım orhan.Daha önce yurtdisı deneyimim var.Rönesans Antyapı Ram stroy gibi bircok insaat firmalarinda gerek demir kalip ustası gerekse Formenlik yaptim. Uzun süreli calisabilecegim iş için Tav insaatda calismak gorev almak isterim.
  Demirci ve kalipci ekibimde var.
  Saygilarimla orhan çelik. Eskişehir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*