Tatbak Personel Alımı ve İş İlanları 2022

tatbak

Tatbak personel alımı yapacak!

Tatbak iş başvurusu yaparak sizde Tatbak’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tatbak personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tatbak eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tatbak insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Temelleri 2001 yılında atılan Tatbak; 2005 yılına kadar Hakmar bünyesinde faaliyetlerine devam etmiş, daha sonra açılışını yaptığı Pendik-Alt Kaynarca şubesiyle müşterisine merhaba demiştir. 2014 yılına gelindiğinde Anadolu Yakasında 79, Avrupa Yakasında 9 şubesiyle hizmet vermektedir.

2014 yılı itibariyle; günlük olarak 7 bin adet yaş pasta ve 250’nin üzerinde ürün çeşidiyle üretim yapan Tatbakhelal sertifikası ile de güven vermekte, kuruyemiş ve meyve gibi günlük ürünlerini üretici firmadan almaktadır.

Tatbak İnsan Kaynakları sayfalarına hoş geldiniz.

Genç, dinamik ve nitelikli çalışanlarıyla her geçen gün hızla büyüyen, sunduğu ürün ve hizmetlerini hedeflediği mükemmel çizgiye taşıyan, ulusal alanda başarılarını kanıtlayan Tatbak, çalışanlarına verdiği değer ile de fark yaratıyor.
İnsan Kaynaklarında bizi biz yapan değerleri tanıyacak, istihdam süreci ve kariyer politikalarımızla ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulacaksınız.
Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*