Tantitoni Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tantitoni’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Tantitoni bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tantitoni personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1993 yılında kurulan İnter Mutfak, 2006 yılında Tantitoni markasını oluşturmuştur. Günümüzde hızlı bir şekilde büyümesini sürdüren firma, yılın farklı dönemlerin personel alımıyla ihtiyaçlarını karşılar.

Tantitoni personel alımı

Tantitoni İş İlanları 

Tantitoni personeli olmak için hem bu firmanın, hem de İnter Mutfağın iş ilanları güncel olarak takip edilmelidir. Bunun için online ortamlarda bulunan kariyer siteleri güncel olarak incelenmelidir. Zira söz konusu siteler günümüzde sıkça kullanılır. Eğer buna önem verilmezse duyurular kaçırılabilir.

Bunun için Kariyer.net, SecretCV.com, Yenibiris.com ve LinkedIn gibi kaynaklar, güncel olarak takip edilmelidir. Tantitoni ve İnter Mutfak bunlardan herhangi birine ilerleyen dönemlerde ilan verebilir. Dolayısıyla başvurmak isteyenler buna önem göstermelidir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Bilgi İşlem Elemanı İstanbul (Tümü)
2 E-Ticaret Asistanı İstanbul(Avr.)

Nasıl Başvurulur?

Tantitoni çalışanı olmak istiyorsanız, bunun için farklı yöntemler vardır. Bunlardan ilki kendi sitesini kullanmadır. Buraya girildikten sonra en altta kurumsal başlığı ve bunun da altında hakkımızda yazısı görülmektedir. 

Buraya gelindiğinde sol tarafta yer alan menüde, Tantitoni iş başvuru formu linki görülür. Buraya tıklandığında;

 1. Ad
 2. Soyad
 3. Doğum Tarihi
 4. Cinsiyet
 5. Medeni Durum
 6. Askerlik Durumu
 7. E-Mail
 8. Cep Telefonu
 9. Eğitim Durumu
 10. Adres
 11. İş Tecrübeleri

Gibi bazı alanlar görülür ve adaylar zorunlu yerleri doldurarak en altta bulunan turuncu başvur butonunu kullanmalıdır. İkinci başvuru şekli ise kariyer sitelerinde ilan açılmasını beklemedir. Ardından müracaat edilebilir. Bunun için öncelikle o kariyer sitesinde üyelik açılmalıdır. Ardından da CV hazırlanır. Çünkü üye olunmazsa başvuru yapmanız da imkânsızdır. Özgeçmiş de başvuru yapınca firmaya yollandığı için oldukça önemlidir.

Ancak zaten üye olanların, bir daha kayıt olmasına gerek yoktur. Dolayısıyla tek yapılması gereken, kullanıcı adı ve şifreyle hesaba giriş yapmak, ardından da CV güncellemedir. Zira eski bir hesaba sahipseniz, muhtemelen bazı bilgileri zamanla güncellememiş olabilirsiniz. Bu durumda firmalar da sizi yeterince tanıyamaz.

Bu işlemleri gerçekleştirmeniz ardından tek yapılması gereken, başvuru yapmadır. Sonrasında ise firma yetkilileri, uyumlu gördükleri adaylar ile irtibat kurar. Dolayısıyla haber beklemeniz yeterli olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*