Tan Oto Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Tan Oto personel alımı yapacak!

Tan Oto iş başvurusu yaparak sizde Tan Oto’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tan Oto personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tan Oto eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tan Oto insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

15 yıldır Ford Otomotiv Sanayi A.Ş’ nin yetkili bayisi olan, müşteri memnuniyetini hedefi ve ilkesi olarak benimsemiş Tan Oto; Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerde 16 Bin netre karelik alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

8 Bin metre karelik alanda; 35 adet liftte tam donanımlı ve eğitimli uzman teknik personeliyle, binek araçlar, hafif ticari araçlar ve ağır ticari araçlarda kişiye/firmaya özel servis danışmanlarıyla günde 120 araca kadar mekanik bakım ve onarım hizmetini, güvenli, temiz ve gelişmiş teknolojik imkânlarıyla, size ve aracınıza doğru, hızlı ve uzun ömürlü çözümlerle sunuyor.

Misyonumuz

Kalite, Çevre, İş Güvenliği ve Müşteri memnuniyeti politikalarımızı ulusal ve uluslararası standartlara, yasalara ve mevzuatlara uygun bir şekilde yerine getirerek, en modern donanımı kullanarak, zamanında, güvenilir, kaliteli ve “ÖNCE MÜŞTERİ” sloganıyla sorunsuz bir şekilde hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmetlerimizde güvenilirliği ve sürekliliği sağlayarak müşterilerimiz tarafından tanınan, saygın ve prestijli şirketler arasında yer almak, sürekli büyümek, gelişmek Ve bağlı olduğumuz markaların BİR NUMARALI BAYİSİ olmaktır.

Tan Oto iş başvurusu için tıklayınız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*