Sur Yapı Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sur Yapı Personel Alımı

Sur Yapı İnşaat, sektöründe pek çok önemli yapı projesine imza atmış ve başarılarıyla adından söz ettirmiş bir firmadır. Hala devam eden projeleri ve sürekli geliştirdiği şirket hizmet alt yapısı ile kalitesini arttırmaktadır. Siz de büyüyen bu şirket bünyesinde yer almak için Sur Yapı personel alımı ilanlarını değerlendirebilirsiniz.

Deneyimleriniz ile inşaat sektöründe kendinizi geliştirdiğinize inanıyorsanız ya da bu sektör ile ilgili bir alandan mezun olduysanız, şansınızın daha yüksek olacağını söyleyebiliriz. Nitekim Sur Yapı işçi alımı da yapmakla birlikte inşaat sektöründe kariyerini ilerletmiş adaylar için de üst düzey alımlar gerçekleştirmektedir. İşte bu nedenle her düzeyde adayın bir şansı olduğunu söyleyebiliriz.

Sur Yapı Personel Alımı

Sur Yapı Çalışma Şartları

Görev aldığınız ya da alacağınız pozisyona göre Sur Yapı çalışma şartları değişmektedir. İnşaat alanında çalışabilecek pozisyonlar; işçi, mühendis ve diğer teknik sınıf olmaktadır. İnşaat alanlarında ilgili yönetmeliklere göre uygun koruyucu kıyafetler giyilir, kask takılır ve bu ortamda çalışma yürütülür. Maaş durumu ise işçiler için en az asgari ücret düzeyindedir. Daha yüksek maaşları ise daha üst düzey teknik ve idari kadrolarda yer alan personeller almaktadır.

Sur Yapı eleman alımı sadece teknik kadro için değil aynı zamanda idari kadro için de yapılmaktadır. Dolayısıyla, özellikle de İİBF mezunu adayların idari kadrolara yönelik başvurularında olumlu sonuç almalarının yüksek bir ihtimal olduğunu söyleyebiliriz. Herhangi bir vasfı olmayan adaylar ise inşaat işçisi olarak başvurularını gerçekleştirebilirler Her sezon projelerini devam ettiren şirket, böylelikle sık sık işçi alımı yapmaktadır ve bu sayede ilköğretim mezunu adaylar da, herhangi bir bedensel engeli olmadığı taktirde kabul edilebilmektedir.

Sur Yapı İş İlanları

Sur Yapı iş ilanları için genel başvuru da bulunmak istiyorsanız, https://www.suryapi.com.tr/insan-kaynaklari adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Firmanın açık pozisyonları görüntüleyebileceğiniz web sayfası ise Kariyer sitesidir. Şirket, açık pozisyonları için yeni bir eleman alımı yaparken, iş ilanı açarak böylelikle bu ilan için gelen başvuruları İnsan Kaynakları birimi tarafından değerlendirilmektedir.

Ardından ilgili şartlara uygun bulunmanız durumunda, tarafınıza en kısa süre içerisinde dönüş yapılmaktadır. Sur Yapı engelli alımı ise nadiren yapılmaktadır. Bedensel engeli olan vatandaşlarımız için şuan firmanın açık bir pozisyonu bulunmamaktadır.

Sur Yapı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Genel bir Sur Yapı başvuru işlemi yapmak ve en uygun pozisyon için sizlere geri dönüş yapılmasını istiyorsanız; şirketin resmi web sitesindeki “İnsan Kaynakları” bölümünden Sur Yapı iş başvuru formu doldurabilir ve böylelikle müracaatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu şirkete başvuruda bulunmak isteyen adayların en çok müracaat ettiği diğer firmalar ise Polimeks İnşaat, Tekfen, Limak İnşaat ve MAPA’dır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*