İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SunExpress Personel Alımı ve İş İlanları 2019

SunExpress Personel Alımı Yapacak

SunExpress’te çalışmak isteyen adaylara müjde. SunExpress bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve SunExpress personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

SunExpress iş başvurusu

Firma Hakkında

SunExpress, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ve profesyonel personeli ile yolcuların uçak içinde daha keyifli zaman geçirebilmelerine imkân sağlıyor. Avrupa’nın en modern filolarına sahip SunExpress’in deneyimli çalışanları sayesinde, size sunulan hizmetler aksamamaktadır. SunExpress, 2018 yılı için yeni eleman alımı yapacağını bildirdi.

Türk ve Alman havacılığının neden olduğu çok kültürlü yapısı ile SunExpress, dünya genelinde 41 ülkeden 3800’e yakın profesyonel çalışanları ile hizmet vermektedir.

Müşterilerine karşı kendini sorumlu hisseden SunExpress, eğitim düzeyi yüksek, sürekli kendini yenilemeye hazır, kendini geliştirmeye açık, şirket kültürünü benimseyecek personel alımı yapacaktır.

SunExpress çalışma şartları; sürekli ve tam zamanlı çalışılacaktır. Çalışılacak pozisyon ve görevlere göre saat aralığı değişmektedir. En az 2 yıl tecrübe aranmaktadır. Eğitim seviyesi; Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun).

En az İngilizce dil bilgisi aranmaktadır. Maaş; 3000-3999 TL arasındadır. Çalışma pozisyonu ve bölümüne göre maaş değişmektedir. Sosyal ve yan haklar; Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Tam Gün Sağlık Hizmetleri, Kaza Sigortası yapılmaktadır.

SunExpress İş İlanları

Antalya’nın en büyük işveren firması SunExpress ekibinde yer almak isteyenler için iş ilanları, SunExpress internet sitesinde yer almaktadır. İlgili iş ilanlarına göre kriterler belirlenmektedir. SunExpress, bünyesinde çalıştıracak güvenlik alımı ve engelli personel alımı da yapmaktadır.

 • Stajyer
 • Kaptan
 • Uçuş Hostesi(Kabin Memuru)

SunExpress İş Başvurusu Formu

SunExpress iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları departmanı tarafından işçi alımı gerçekleşmektedir. SunExpress web sitesinden iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Anlaşmalı profesyonel kariyer şirketleri aracılığı ile de iş başvuruları gerçekleştirilmektedir. Online olarak da iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

SunExpress çalışanları, şirketin çok kültürlü yapısı içerisinde kariyerleri için önemli avantajlar elde etmektedirler. Dünya genelinde 41 ülkeden 3800’e aşkın çalışan şirketimizde görev yapmaktadır. Havacılık dili olan İngilizce şirketimizin her alanında aktif olarak kullanılmaktadır. Toplantılarımız ve yazışmalarımız İngilizce olarak yapılmaktadır.

Açık ofislerimiz iletişim ve yönetimimizde şeffaflığımızı temsil etmektedir. İnsan Kaynakları Departmanı olarak, şirketimizin başarısının personel kalitesiyle doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Şirketimize eğitim düzeyi yüksek, değişime ve gelişime açık, şirket kültürünü benimseyen kişileri kazandırarak, İnsan Kaynakları Politikaları ve Stratejileri ile uyumlu çalışan memnuniyetine dayanan SunExpress hedefleri doğrultusunda başarılı sonuçlara ulaşmak öncelikli hedefimizdir.

Şirketimiz, Türk ve Alman havacılığının zengin bilgi birikimi ve kültürüyle, çalışanlarına çok çeşitli kariyer imkanları sunmaktadır. Şirketimizde kariyer alanları dört ana grup altında toplanmıştır:

 • Kokpit
 • Kabin Hizmetleri
 • Hat Bakım & Teknik
 • Yer Görevleri

6 Yorum

 1. Emel Ozgur 3 Temmuz 2014

  Kurumunuzda gorev yapmak istiyorum.3 ysbanci dil biliyorum İngilizce,Rusca ve Bulgarca 16 yil havacilik tecrubem var satis,operasyon ve kayip esya

 2. Sinem kalkan 6 Temmuz 2014

  Sizinle çalışmak isterim.dil olarak almanca çok iyi biliyorum, çünkü orda doğdum. Ingilizce idare eder.bekliyorum haberlerini.

 3. volkan karabulut 11 Temmuz 2014

  Uzun suredir yer hizmetlerinde Ground service agent olarak calismaktayim.. 3 dil biliyorum ve yer hizmetlerinde grup baskanligi yapmaktayim.. yer berlin tegel.. bizde sansimizi deniyelim :))

 4. adem çalmaç 12 Kasım 2014

  umarım kabul edersınız

 5. erhan 18 Kasım 2014

  Slm ben erhan göçmen 02.03.1980 muş dogumluyum istanbul fatihte ikamet etmekteyim sizinle calışmaktan gurur duyarım tel.05345192234 arz ederim.

 6. engin 15 Ocak 2015

  Sizinle calismaktan onur duyarim
  0 535 364 57 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir