Soyak Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Soyak Holding Personel Alımı Yapacak

Soyak Holding’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Soyak Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Soyak Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Soyak Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Tüm Soyak şirketlerinde takım ruhuna sahip, değişime açık, verimli çalışan, kurumsal değerleri özümseyen çalışanlar istihdam edilmektedir.

Seçme ve Yerleştirme

Stratejik planlama ve uzun dönemli hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz potansiyel adayları topluluğumuza çekmek, seçim sürecini fırsat eşitliği doğrultusunda din, ırk, dil, cinsiyet, yaş vb. konularda ayrımcılık yapmadan, pozisyonunun gerektirdiği tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirerek bir sistem dahilinde profesyonelce yönetmek temel amacımızdır.

Soyak Topluluğu bünyesinde; işe alımlarda birinci görüşmeler İnsan Kaynakları birimleri tarafından yetkinlik bazlı olarak gerçekleştirir. Adayın beklenen görev, nitelik ve yetkinliklere uygunluğu raporlanır. İnsan Kaynakları birimleri tarafından uygun bulunan adayların teknik bilgisi, takıma uygunluğu, işi istenilen düzeyde yapacak tecrübe ve yetkinliğinin ölçümü; ilgili birim yöneticileri tarafından değerlendirilir. Tüm değerlendirmeleri olumlu bulunan adaylara iş teklif edilir ve işe alma uygulamaları gerçekleştirilir. Seçme yerleştirme sürecindeki tüm adaylara başvurularıyla ilgili geri bildirim yapılır.

Soyak Holding İş İlanları

Soyak Holding iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İş Güvenliği Uzmanı İş İlanı

Soyak Enerji Yatırım A.Ş.’nin yürütmekte olduğu Hidro Elektrik Santral projeleri için Şantiye ve Merkez Ofiste görevlendirilmek üzere;

 • Üniversitelerin tercihen; İnşaat, Makine, Maden, Jeoloji, Metalurji, Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
 • Tercihen HES projelerinde deneyimli,
 • İSG konusunda yasal mevzuata hakim,
 • Tercihen Çalışma Bakanlığı (A, B ve ya C sınıfı ) İSG sertifikasına sahip veya Yurtiçi üniversitelerden İSG alanında sertifika sahibi ya da uluslararası geçerliliği olan(Nebosh) sertifika sahibi,
 • Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi, Denetim, Risk Analizi, Sağlık Güvenlik Planı gibi konularda saha uygulama ve teknik eğitim tecrübesine sahip,
 • Yoğun tempoda çalışabilecek,
 • MS Offfice programlarını kullanabilen,
 • Askerlik görevinin tamamlamış,

İSG Uzmanları aranmaktadır.

Soyak Holding İş Başvurusu Formu

Soyak Holding iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Soyak Holding iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

10 Comments

 1. MUSTAFA ÖZGÜL 21 Aralık 2013
 2. kazim Yucekaya 1 Haziran 2014
 3. şaban alcı 25 Haziran 2014
 4. mehmet bozdaş 25 Haziran 2014
 5. metin 10 Temmuz 2014
 6. murat karaca 13 Eylül 2014
 7. oktay kanbey 19 Aralık 2014
 8. ertan 17 Şubat 2015
 9. Tanju Balıkcı 29 Mart 2015
 10. Ahmet 17 Kasım 2016

Leave a Reply