Soyak Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Soyak Holding, 1961 yılında İnşaat Yüksek Mühendisi Yılmaz Soyak’ın önderliğinde hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde ise çimento, gayrimenkul, enerji ve döküm olmak üzere 4 sektörde hizmet vermektedir. Kurulduğu tarihten itibaren pek çok gayrimenkul inşaat projesini alt yapıları ile tamamlayarak çok sayıda fabrika inşasını da tamamlamıştır.

Sadece yurt içi değil yurtdışında da faaliyet gösteren Soyak Holding, Libya, Cezayir, Rusya, Kazakistan ve Suudi Arabistan’da da pek çok inşaat projesinin başındaki firma konumundadır. Yaklaşık 60 yıldır hizmet vermeye devam eden Soyak Holding, 1500 civarındaki çalışanı ile de çalışmalarına devam etmektedir.

Soyak Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Soyak Holding İş İlanları

Soyak Holding, geniş hizmet ağının her geçen gün büyümeye devam etmesi ile de birçok bireye istihdam sağlamaya devam etmektedir. Yayınladığı ilanlara başvuran her bireyin eşit seçim haklarının bulunması için herhangi bir cinsiyet, din, dil ve ırk koşulu belirlemediklerini sıklıkla dile getiren firma, sadece alım yapılacak olan pozisyonun kriterlerini tam anlamıyla karşılayabilecek olan bireyleri bünyelerine dâhil etmeyi amaçlamaktadır.

Ayrıca başvuru yapan her bireye yaptıkları başvurular ile ilgili geri dönüş sağlaması nedeniyle de pek çok bireyin takip ettiği firmalar arasındadır.

Nasıl Başvurulur?

Bünyesine katmak istediği elemanlarda başlıca aradığı özelliklerin takım çalışmasını seven, verimli çalışan, değişime ve gelişime açık olabilecek bireyler olarak belirleyen Soyak Holding, yayınladığı iş ilanları için kendi resmi sitesi üzerinden başvuru almamaktadır.

Alım yapılacak olan pozisyonlardaki iş ilanları için kariyer sitelerinden www.kariyer.net ve www.linkedin.com ile anlaşmalı olarak yürütmektedir. Yeni iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsanız bu sitelere üye olarak Soyak Holding’i takip edebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Bilgi İşlem Elemanı: Hizmet verdiği firmanın ihtiyaçlarını tespit ederek bu ihtiyaçlara göre raporlar düzenleyen, şirketin alt yapısını yöneten bireylerdir.
 • İnşaat Mühendisi: Yapı adı altında olan tüm inşaat işlerinin hesabını yapar, inşasını kontrol eder, denetleme işlemlerinden sorumludur.
 • Proje Müdürü: Yönettiği projenin başarılı olarak işlemesi için projeyi, ekipleri yöneten ve proje kontrolünden sorumlu olan bireylerdir.
 • İnşaat Teknikeri: Mühendis ve işçiler arasında bir köprü görevi gören teknikerler, mühendislerden aldığı emirleri işçilere ileten bireylerdir.
 • Finans Müdürü: Yapılan ödemelerin veya tahsilatların kontrollerini sağlayarak firmamın tüm finans işlerini yürüten bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Alım yapılacak pozisyona göre değişmektedir. Genellikle haftada 6 gün olmakta birlikte günde ortalama 8,5 saattir.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, İzmir, Kocaeli

13 Comments

 1. İyi günler.
  Merhaba Ben İnşaat teknikerliği yeni mezunum.Tekniker ihtiyacınız varsa lütfen geri dönüş yapın.Teşekkürler.

 2. Merhba Duvar ustasıyım 4 yıl inşaatta anahtar teslim çalıştım yardımcı olabılırsenız sevınırım saygılar

 3. Selam ben serkan pehlivan 2014 yılında soyak halkalı projesinde sizin alt yüklenici şirketlerinizden birinde sıhhi tesisat usta başı olarak gorev yaptım ve tekrar çalışmak istiyorum istanbul ve tüm turkiyede çalışabilirim

 4. Selam Ben Ahmet kalipci ustasiyim yurt disi isi ariyorum kazakca arapca konusuyorum 0531 213 56 29

 5. Merhaba ben denizliden Tanju 22 yıllık ağır vasıta tır şoförüyüm yurtdışında çeşitli yerlerde bulundum bunlardan bazıları; Libya , lowbet ve silobas şoförü, Azerbaycan , lowbet şoförü, iran, lowbet şoförü, Türkmenistan, lowbet ve şilobas şoförü, olarak görev yaptım ayrıca araç sevk görevlisi kademe araç sevkiyat görevlisi vede baş şoförlük yaptım imkan verilirse sizinlede yurtdışında bana uygun bir pozisyonda sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar .. Tel: 0 535 935 01 30

 6. adın ertan teymurlenk tekirdaglıyım saten alcı va boya ustasıyım işimi severek yapıyorum sizin şirketle calışmak istiyorum tel 05393965386

 7. 1989 dan 1995 yıları arası enka moskova iş merkezi ve 1000 yataklı hastahane şantiyesi demirci ustabaşı olrak çalıştım ve buradan krasnadar 1750 toplu konut projesine transfer oldum demirci kalfası olarak çalıştım ve buradan silonim ve borisov toplu konut projelerindedemirci kalfası olarak calıştım ve iş bitimi TR DÖNDÜM 1995 den 2007 tarihleri arası türkiyede ceşitli firmalarda taşeron ve kalfa olarak çalıştım 2007 den 2014 tarhleri arası betatek günlük 5000 ton kapasiteli cimento fabrikası saha formeni olarak çalıştım iş bitimi ayrıldım daha sonra ANT YAP moskova citi şantiyesine başladım 2011 den 2014 yıllar arası burda demirci kalfası ve saha formeni olarak çalıştı iş bitimi olarak TR döndüm kalıpcı ve demirci ekibim vardır saygılarımla 0538 577 38 76

 8. sıhhı tesısat ve dogalgaz ustasıyım yurtdişinda caliştım arayın goruselim 0534 223 98 53

 9. Siva boya alçi ustasyim 25 yaşindayim boştayi olrsa sizden işistyorum iletşim no05382552103

 10. Merhaba 49 yaşindayim 20yilik hafriyat şoforuyum sızinle calısmak istiyorum tel05353224791

 11. Merhaba 43 yaşındayım e d kaya kamyonu ehliyetim var hafriyat uzun yol da tecrübeliyin sızinle çalışmak istıyorum tel 05368383901

 12. Merhaba arkadaşlar duzceden kazim Yucekaya Düzce and tek ve end lisesi metal bölümü mezunuyum gazalti argon alüminyum elektrik oksijen ve vb san mak kullanmaktayim yurtdışında calistim boru paslanmaz mekanik tec var 05427705149 ve pasaport aktif Irak haric heryerde çalışırım 05061430408 saygilar

 13. Sayın Yetkili Merhaba,

  20.09.1962 doğumluyum. Develi Betonda transmikser operatörü olarak çalıştım.Damper şoförlüğüde yapabilirim.Src belgesi Psikoteknik mevcuttur. Sizinle çalışmak istiyorum. TEL: 533 551 8938

  İyi Çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*