Şoför ve Baş Şoför İş İlanları

şoför-ve-başşoför-iş-ilanları

Şoför ve Baş Şoför İş İlanları

Bir kuruluşta veya kurumda şoför olarak çalışmak isteyen arkadaşlar için hazırladığımız sayfamızda şoför iş ilanlarını bulabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Baş Şoförlük Nasıl Bir İştir ?

Bir sektörün herhangi bir departmanında mutlaka çalışan kişileri yönlendiren, yaptıkları işleri kontrol eden şef konumunda birisi vardır. Baş şoförlükte buna benzer şekilde, diğer şoförleri yönlendiren halledilecek işleri kontrol eden bir amir diyebiliriz.

Şoförlüğün Tanımı Nedir ?

Şoförler, motorlu taşıma araçlarını trafik kurallarına uygun ve güvenli bir şekilde kullanarak yolcuların gidecekleri yere ulaştırma işini yapan kişilerdir. Tabiki de bu iş sadece yolcu taşımasıyla sınırlandırılamaz. Çok büyük araçlarla mal taşıyan uzun yol şoförleri de vardır, sevkiyat işi yapan şehir içi kısa mesafeli yol şoförleri de vardır. Her işte olduğu gibi bu işte de çeşitlilik fazladır. Belki makam şoförü olacak şansı bile yakalayabilirsiniz.

Bir Şoförde Aranan Özellikler

Bir Şoförde istenen en önemli şey tabiki de belli başlı belgeler ve iş tecrübesidir. Ehliyet bunların en başında gelir. Bazı firmalar sizden SRC,Psikoteknik gibi belgeler de isteyebilir. Bunların dışında askerlikle bir bağınız olmaması gerekebilir. Size emanet edilecek şeyler çok önemli olacağından temiz bir sabıka kaydı güvenilir bir izlenim yaratacaktır. Son olarak saç,sakal,giyim gibi dış görünüşünüzü doğrudan etkileyecek etkenlere dikkat etmelisiniz. Temiz bir görünüm iş görüşmelerinde her zaman +1 puan kazandırır size.

Eğer sizde şoför olarak çalışmayı düşünüyorsunuz arama motorlarında Şoför İş ilanları olarak arama yapabilirsiniz.

Şoför ve Baş Şoför İş İlanları:

Buradan ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

1 Comment

  1. Can Demircan 01011982 Sarıyer doğumlu src 2 src 4 pskoteknik d sinifi ehliyetim var şehirler arası yol tecrübem var evli iki çocuk babasının

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*