Şişli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Şişli Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Şişli güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Şişli Belediyesi senenin değişik dönemlerinde iş ilanları yayınlayabilmektedir. Bunlar anlık gereksinimler çerçevesinde verildiği için, adayların düzenli şekilde kontrol etmesi gerekmektedir. Geniş bir bünyesi olduğu için alım yapılabilecek kadrolar oldukça fazladır.

İnsan ve toplum odaklı hizmetler sunan Şişli Belediyesi, modern bir bakış açısıyla hareket etmektedir. Böylece gelişmesine ve ilerlemesini sürdürmektedir. Vatandaşlara sunulan aktivite ve faaliyetler kolay erişilebilir olup çevreye saygılıdır.

Şişli Belediyesi Personel Alımı

Kurumda çok sayıda farklı kadro olması, birçok kişiye yetkinliğine uygun pozisyonları görme olanağı tanımaktadır.

 1. Arşivci
 2. Park ve Bahçe İşçisi
 3. Zabıta
 4. Güvenlik
 5. Şoför
 6. Memur
 7. Temizlik İşleri Görevlisi

Şişli Belediyesi söz konusu ilanların dışında da bazı kadrolara yönelik alım yapabilir. Dolayısıyla ilanları ayrıntılı biçimde incelemeniz önerilmektedir.

Şişli Belediyesi İş İlanları

Şişli Belediyesi yenilikçi bakış açısı sayesinde halka sunduğu hizmetleri, faaliyetleri ve aktiviteleri sürekli geliştirmektedir. Böylece dinamik bir yapı kazanan kurum, zamanla personel gereksinimi duyabilmektedir. İş ilanları bu gibi durumlarda, usule göre hazırlanarak yayınlanmaktadır.

Adaylar bunları takip ederek, müracaat işlemlerini yapabilmektedir. Ancak ilanlar belirli tarihler arasında aktif kaldığı için adayların hangi kaynakları kullanarak ilanları takip edebileceğini bilmesi şarttır.

Bunlardan biri kurumun resmi internet sitesi olup, duyurular ekranı sürekli incelenirse gerekli çözümler bulunabilir. İŞKUR, ilan.gov.tr, Resmi Gazete kaynakları da ilanlara dair her gün araştırılmalıdır.

Şişli Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Günümüzde birçok kişi kariyerine kamu kurumlarında yön vermeyi istemektedir. Belediyeler de bu çerçevede sıklıkla değerlendirilmektedir. Şişli’de ikamet ediyorsanız, buradaki belediyenin ilanlarını düzenli takip edebilirsiniz.

Zira alım yapılan tarihler her yıl farklılık gösterebileceği için dikkatli olunmalıdır. Kurum tüm işçi, memur her personeline eşit yaklaşımlar sergilemektedir. Ayrım yapmamakta olup sosyal hakları tatmin edici ölçüde sunmaktadır.

Belediyeler kamu kurumları arasında girdiği için bir takım pozisyonlar, adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı gerektirebilir. Bu genelde memur kadrolarında görülse de adayların önceden girmesi önerilmektedir.

Şişli Belediyesi İş Başvurusu

Şişli’de yaşıyor ve iş arıyorsanız Şişli Belediyesinin iş ilanlarını takip ederek size uygun fırsatları görme şansı yakalayabilirsiniz. Duyurular detayları ile beraber verildiği için, incelemek bilmeniz gereken her konuda bilgi sunacaktır.

Başvuru için açık ilanları bulduktan sonra ilk olarak işlem yapılabilecek tarihleri görmeniz gerekmektedir. Böylece tarihler geçmeden tüm işlemler tamamlanabilir. Bundan sonra ise hangi pozisyon için hangi niteliklerin istendiği görülmelidir.

Son olarak da ilanda verilen evrakları tamamlayıp, yine ilanda bulabileceğiniz adrese şahsi olarak gidip başvurmak kalmaktadır.

Şişli İş İlanları

Şişli’de ikamet ediyorsanız belediyenin yayınladığı iş ilanları bir fırsat sunmaktadır. Kendi sitesinin yanı sıra bunlara İŞKUR, ilan.gov.tr, Resmi Gazete üzerinden ulaşılabilir. Ayrıca Şişli’deki diğer iş olanakları üzerine bilgi almak istiyorsanız, sitemizi değerlendirmeniz de mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Deutschsprachiger Sales Coach
2 Satış Temsilcisi
3 Marka Danışmanı
4 Sekreter Ve Ön Muhasebe
5 Saha Satış Uzmanı
6 Frontend Developer (Ön Yüz Gelişticisi )
7 Satış Elemanı
8 Ofis Elemanı
9 Deputy General Manager
10 E-Ticaret Ve Ön Muhasebe Sorumlusu
11 Web Proje Yönetim Sorumlusu
12 Sosyal Medya Uzmanı

Güncel Şişli İş İlanları için TIKLAYIN.

4 Comments

 1. Açıköğretim fakültesi işletme mezunuyum 4 yıllık, şişli belediyesinde iş arıyorum.

  • 15 yıldır şislide oturuyorum ağır vasıta ehliyet sahibiyim belediyede iş arıyorum

  • 15 yıldır şislide oturuyorum ağır vasıta ehliyet sahibiyim belediyede iş arıyorum 05358765702

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*