İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sinbo Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sinbo Personel Alımı Yapacak

Sinbo’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sinbo bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sinbo personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sinbo Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Hafta içi mesai saatleri içerisinde çalışacak olan personelin maaş belirlemesi konusunda ise Sinbo işe alınacak olan personelin yeteneklerine ve kabiliyetlerine göre farklılık göstereceğini açıkladı. Firma aynı zamanda tecrübeli personel maaşlarının diğer deneyimsiz personele göre de yüksek olduğunu belirtti.

Sinbo, global KEA pazarında Ar-GE ve üretim yetkinliğiyle söz sahibi olmayı ve Türkiye’de olduğu gibi hedef ülkelerde de sektör liderliğini amaçlamaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde, günde 40.000  adete varan üretim kapasitesiyle ve  65.000 m2’lik  dev modern tesislerinde tasarım ve üretim yapmaktadır.

‘’Ölçek Ekonomisi’’ni her alanda kullanarak hedef pazarlardaki firmalarla rekabet eden ve  piyasaya yön veren bir konumda bulunan Sinbo, ilke olarak edindiği “uygun fiyatlı kaliteli ürün” vizyonundan ve yenilikçi Ar-GE yatırımlarından vazgeçmeyerek yoluna devam etmektedir.

Sinbo İş İlanları

Sinbo iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Vasıfsız Eleman: Vardiyalı çalışabilecek, Terihen Avcılar, Küçükçekmece, halkalı, Kıra., Sefaköy,Esenyurt bölgelerinde ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip arkadaşları aramaktayız.

Stajyer: Firmamızda çalışmak üzere Kış Dönemi Lise Stajyeri aramaktayız.

Depo Elemanı: Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış. Girdi ürünlerin kalite planları doğrultusunda girişlerini sağlamak. Üretimden gelen hammadde taleplerinin sevkini sağlamak. Üretime sevk edilen hammadde düşümlerini yapmak. Deponun genel düzen ve yerleşimini sağlamak. Sevk edilecek malzemelerin etiketleme ,ambalajlanmasını sağlamak.

Sinbo İş Başvurusu Formu

Sinbo iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Sinbo iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sinbo insan kaynakları bölümünde yer alan Sinbo iş başvuru formunu doldurarak iş başvurunuzu buradan mail yoluyla yapabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda Sinbo engelli personel alımı konusunda da gerekli çalışmaları başlattı ve firmanın çalıştırması gereken kişi sayısı kadar engelli personel alımı yapacağını duyurdu.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir