Sigortam.net Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Sigortam.net’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Sigortam.net bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sigortam.net personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sigortam.net Personel Alımı ve İş İlanları

Sigortam.net Personel Alımı

Sigortam.net olarak, stratejilerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda sektörün en iyi insan kaynağını yetiştirme ve geliştirme odağıyla eğitim faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Sigortam.net eğitim ve gelişim ekibi olarak, çok çeşitli eğitim programları oluşturarak; Sigortam.net’lilerin performans ve potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri fırsatlar yaratıyoruz.

Sigortam.net İş İlanları

Şirketimizde norm kadro onayı ve ihtiyaçlara  paralel işe alım süreci başlatılır. Şirketimizi emin adımlarla geleceğe götürecek insan kaynağını,dinamik yapımıza uyum sağlayacak, gelişim potansiyeli yüksek, değişimlere pozitif katkı sağlayacak proaktif kişiler arasından eşit fırsat ilkesi ile seçer ve işe alırız.

İşe alım sürecinde iç ve/veya dış kaynaktan  gelen başvurular değerlendirilerek  uygun adaylar pozisyondan beklenen teknik uzmanlık ve yetkinliklere paralel  aşağıdaki adımlara tabi tutulur;

  • Genel Yetenek Testi
  • Grup Mülakatı
  • Kişilik Envanteri
  • Role Play
  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
Pozisyon – Lokasyon Başvur
Müşteri Deneyimi Uzman Yardımcısı
İstanbul(Asya)
Başvur
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi – Sakarya
Sakarya
Başvur
Yazılım Test Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Sigorta Müşteri Temsilcisi
İstanbul(Asya)
fatgpt
Başvur
Sigorta Tele Satış Danışmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Müşteri Hizmetleri Danışmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Data Engineer/Data Analyst Specialist
İstanbul(Asya)
Başvur
DevOps Engineer
İstanbul (Tümü)
Başvur
Pr Executive
İstanbul (Tümü)
Başvur
Kıdemli İş Analisti
İstanbul(Asya)
Başvur

Kariyer Planlama

Çalışanlarımızın potansiyalleri, sergiledikleri performanslar ve organizasyonun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak iç kaynağımıza öncelik tanımayı hedefleriz. Bu doğrultuda çalışanlarımıza yatay veya dikey pozisyonlarda ilerleyebilecekleri kariyer fırsatları sunar, çalışanlarımızın katkısını, başarısını ve performansını organizasyona kattığı değer doğrultusunda ödüllendiririz.

Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*