Selçukgaz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Cengiz Holding bünyesinde kurulan Selçukgaz, Seydişehir ve Çumra halkına emniyetli ve kesintisiz doğaz gaz sunar. Firma ihtiyaçları kapsamında yılın farklı dönemlerinde iş alımları yapar. 

Selçukgaz İş İlanları

Firma çalışanı olmak isteyenler internet ortamında bulunan kariyer sitelerine her gün bakmalıdır. Günümüzde bu sayfalar şirketler ve iş arayanlar tarafından yoğun şekilde kullanılır. İlan tarihlerine önem verilmezse, başvuru fırsatları kaçırılabilir.

Selçukgaz ve Cengiz Holding resmi sayfaları da bu kapsamda incelenmelidir. Böylece herhangi bir ilan duyurusu yapılırsa kolaylıkla fark edilebilir.

Cengiz Holding’in resmi sitesine girildiğinde, sağ üst köşede “kariyer” sekmesi görülür. Buraya gelindiğinde “açık pozisyonlar” sekmesine tıklanırsa uygun ilanlar listelenir.

Nasıl Başvurulur?

Selçukgaz iş başvuru yapmak isteyen adaylar için farklı adresler bulunur. Bunların biri veya hepsi kullanılarak, iş başvurusu yapılabilir.

Selçukgaz, Cengiz Holding bünyesinde kurulduğu için holdingin resmi sitesinden başvuru imkânınız bulunur. Bunun için ilk olarak cengizholding.com.tr adresine girilir.

Ardından üst sekmede kariyer linki altından “genel başvuru formu” seçeneğine tıklanır. Sayfa yüklendiğinde açılan formda,

 1. Bölüm,
 2. Kişisel Bilgiler,
 3. Eğitim Durumu,
 4. Yabancı Dil,
 5. Bildiğiniz Bilgisayar Programları ve Uygulamaları,
 6. Daha Önce Herhangi Bir Kurum veya Kuruluş’ta Çalıştınız Mı?
 7. Referanslar gibi alanlar görülür.

Eğer Selçukgaz başvurusu yapmak istiyorsanız, bölüm kısmından “enerji” başlığı seçilmelidir. Ayrıca selcukgaz.com.tr adresinden de başvuru yapılabilir.

Bunun için öncelikle siteye girilir. Ardından insan kaynakları başlığı altından “iş başvuru formu” seçeneğine tıklanır. Ekrana gelen formda,

 1. T.C. Kimlik No,
 2. İsim,
 3. Soyisim,
 4. Ana Adı,
 5. Baba Adı,
 6. Doğum Yeri,
 7. Doğum Tarihi,
 8. Kan Grubu,
 9. Cinsiyet,
 10. Askerlik Durumu,
 11. Ehliyet,
 12. Medeni Durumu,
 13. Adres gibi alanlar vardır.

Formda farklı başvuru sekmeleri vardır. Gerekli tüm alanlar doldurulunca başvuru gönderilir. Eğer ilerleyen tarihlerde Selçukgaz için kariyer sitelerinde ilan verilirse buradan da başvuru yapılabilir.

Bunun için hangi sitede verilmişse, oraya üye olmak gerekir. Ardından özgeçmiş doldurularak, ilana başvuru gerçekleştirilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*