Sealed Air Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Sealed Air Personel Alımı Yapacak

Sealed Air’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sealed Air bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sealed Air personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sealed Air Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Daha iyi bir gelecek hayal edip tasarlamak, gitmek istediğiniz yeri ve buraya nasıl gitmek istediğinizi yeniden değerlendirmekle başlar. Sealed Air’deki kariyer imkanları, amaçlarınıza ulaşmanız için size her türlü fırsatı sunmaktadır.

İlgi alanınız, yetenekleriniz ne olursa olsun, Sealed Air’de sizin için doğru olabilecek özel bir kariyer imkanı mutlaka vardır. Hem amaçlarınıza hem de şirket hedeflerine uyan bir kariyer.

Ekibin bir üyesi olduğunuzda, her geçen gün kendinizi daha da geliştirme fırsatı bulacaksınız. Sealed Air’de yöneticiler ve deneyimli profesyonellerle kariyer konuşmalarından, küresel, birinci sınıf eğitim ve gelişim seminerlerine kadar uzanan bir kariyer, bugün sahip olduğunuz amaçlara ulaşırken, yarın için de yeni amaçlar belirlemenizi sağlar.

Sealed Air İş İlanları

Sealed Air iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Satış Temsilcisi İş İlanı

Sealed Air’in Marmara Bölge Müdürlüğü’nde Diversey İş Birimi’ne bağlı “Satış Temsilcisi” olarak, belirtilen iş tanımı doğrultusunda görev yapacak adaylar aramaktayız.

  • Sorumlu olduğu sektör / bölgeye ilişkin satış sürecinin ve satışla ilgili operasyonların yönetimi:
  • Mevcut ve potansiyel müşteri ziyaretleri, teklif hazırlığı ve müşteriye sunulması, sözleşme sürecinin takip edilmesi, sipariş alınması ve ilgili birimlere iletilmesi, müşterilerden gelen taleplerle ilgili hızlı aksiyon alarak gerekli desteğin sağlanması, ihtiyaç duyulması halinde ürün eğitimlerinin verilmesi vb..
  • Risk yönetiminin yapılması, sorumlu olduğu müşterilerden zamanında tahsilat yapılmasının sağlanması, gerekli takibin yapılması
  • Şirketin kısa / uzun dönem müşteri geliştirme hedeflerine ve stratejilerine yönelik katkıda bulunulması
  • Pazardaki yeni trendleri göz önünde bulundurarak iş çözümleri üretilmesi ve kendi bölgesi / sektörüyle ilgili yeni fikirler geliştirilmesi
  • Sorumluluklarının gerektirdiği raporlamaların zaman planına uyarak gerçekleştirilmesi

Sealed Air İş Başvurusu Formu

Sealed Air iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Sealed Air iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*