Schindler Personel Alımı ve İş İlanları 2023

schindler

Schindler personel alımı yapacak!

Schindler iş başvurusu yaparak sizde Schindler’ın gücünden güç alabilirsiniz. Schindler personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Schindler eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Schindler insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Schindler’de Kariyer

İster öğrenci olun, ister mezun veya deneyimli bir profesyonel, dünyanın her yerinde ilgi çekici sayısız kariyer seçeneklerimiz mevcuttur. Bu seçeneklerin çoğu ürünlerimiz, asansörler ve yürüyen merdivenler ile yakından ilişkilidir.

140 yılı aşkın süredir erişim alanındaki uzmanlar olarak, kariyerlerin nasıl geliştiğini anlıyoruz. Zorlu görevlerde yer almaya, farklı kültürlerle çalışmaya hazırsanız,dinamik ve heyecan verici bir ortamda çalışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Potansiyelinizi gerçekleştirmek

Çalışanlarımızın gelişiminde uzun vadeli görüş sahibiyiz. Potansiyelinizi keşfediyoruz ve Schindler’deki başarınızı maksimize etmek amacıyla bir kariyer planı geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Schindler’de kendi performansınızı ve amaçlarınızı müdürünüzle değerlendirme ve gelişime açık alanları tartışma ve eğitim ihtiyaçlarını belirleme fırsatına sahipsiniz. Bu, sadece mevcut rolünüzdeki potansiyelinizi maksimize etmenize yardımcı olmaz, aynı zamanda sizi becerilerinize ve uzmanlığınıza uyan gelecek hedefler için hazırlar.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                         Şehir
Test Mühendisi               Istanbul
Bakım Satış Sorumlusu  Istanbul
İhracat Satış Mühendisi Istanbul
Test Mühendisi                Istanbul
Bakım Arıza Teknisyeni Istanbul
Montaj Teknisyeni          Istanbul
Bakım Satış Sorumlusu  Istanbul
Montaj Süpervizörü        Istanbul
Bakım Süpervizörü         Istanbul

Açık pozisyonlara ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

1 Comment

  1. astek asansor den 18 senedır calısmaktayım arıza bakımcı olarak 05415535218 tel

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*