Santa Farma Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Santa Farma personel alımı yapacak!

Santa Farma iş başvurusu yaparak sizde Santa Farma ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Santa Farma personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Santa Farma eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Santa Farma insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Santa Farma, 1944 yılında Farma Laboratuvarı ile sektöre ilk adımını atmış, Santa Laboratuvarı ile birleşmesi sonucunda büyüme sürecini başlatmıştır. 1954 yılında Santa Farma İlaç Fabrikası Kolektif Şirketi, 1973 yılında ise Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş. kurulmuştur.

Santa Farma gelişen ilaç teknolojisine süratle uyum sağlayarak, zaman içinde tesislerini modern üretim teknikleri ile donatmış, geliştirdiği ürünlerin yanı sıra, lisans altında önde gelen çokuluslu kuruluşların ilaçlarını da Türkiye’de üreterek ürün gamını zenginleştirmiştir.

Santa Farma, “sağlığa sağlıklı hizmet verme” hedefinden hareketle ve üstlendiği sorumluluk bilinciyle, 1944 yılından beri sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Sektörde ulaştığı yer, edindiği itibar ve oluşturduğu güven, hedeflerine ulaştığının bir göstergesidir.

Köklü bir kuruluş olan Santa Farma, son teknolojiyi ve yenilikleri takip etmek konusunda kurumsal bir hassasiyet geliştirmiş, deneyimlerinden faydalanarak bu konuda da etkili sonuçlara ulaşmıştır.

Tüm Santa Farma çalışanları, yıllardır kurucularından aldıkları ilhamla, kurum ilkelerine sahip çıkarak, insanlara umut verecek farmasötik çözümler sunmak için birer gönüllü gibi çalışmışlardır ve çalışmaktadırlar.

Santa Farma’nın kurum ilkeleri tasarlanmamıştır. Onlar daha şirket kurulurken var olmuşlardır. Ancak Santa Farma, geleceğini özenle tasarlamaktadır. Yakın ve uzak gelecek için hedefleri vardır. Santa Farma’yı bu hedeflere ulaştıracak mekanizmaları işveren ile çalışanlar, birlikte kurmuşlar ve uygulamaya almışlardır.

Bu mekanizmaların en önemlisi olan İnsan Kaynakları Sistemleri entegre bir anlayışla yine Santa Farma’lılarca yenilenmiştir.

Santa Farma giderek büyüyen bir ailedir, amacı ise gelecekte tasarlamış olduğu hedeflere, çalışanları ile elele ulaşmaktır.

Buradan açık pozisyonları görüntüleyebilir, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*