Sam Künefe Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sam Künefe Personel Alımı Yapacak

Sam Künefe’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sam Künefe bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sam Künefe personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sam Künefe Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Uzun yıllardır Hatay’da gerçekleştirdiğimiz Künefe üretimini 2007 yılından bu yana İstanbul’da sürdüren firmamız 2013 yılı içerisinde kurumsal yapısını değiştirerek; yeni kimliği ile yeni adresinde faaliyete devam etmektedir. Uzun yılların getirdiği deneyimi damak tadıyla birleştirerek, en iyi künefeyi yapmak için gerekli bütün malzemeleri yerinde ve doğal üretim koşullarında elde etmeyi ilke edinen firmamız özel peyniri ile, kalın telli kadayıfı ile mükemmel ürünü oluşturma azmi ve kararlılığı içerisinde yoluna devam etmektedir.

Ürettiği künefeyi ülkemizin her tarafına sevk edebilecek lojistik alt yapısı ile faaliyet gösteren firmamızın ayrıca ihracata da yönelerek, yurt dışında da tarihten gelen bu enfes tadı tanıtma ve pazarlama aktivitesini sürdürmektedir.

SAM KÜNEFE, Tarım bakanlığı izinleri alınmış Türk Gıda Kodeksine uygun, HELAL GIDA sertifikası ve kalite yönetim sistemlerinden 22001, 14001, 9000 belgelerine sahip olup, aynı zamanda kendi sektöründe BRC kalite onayı almış ilk ve tek noktadır. Uluslararası geçerliliği olan BRC kalite yönetim sistemi ile firmamız üretim hattından depolamaya, sevkiyattan ambalajlamaya kadar bütün uluslararası standartlarda çalıştığını belgelemektedir.

Sam Künefe İş İlanları

Sam Künefe iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Sam Künefe İş Başvurusu Formu

Sam Künefe iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Sam Künefe iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*