Rodi Mood Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Rodi Mood personel alımı yapacak!

Rodi Mood iş başvurusu yaparak sizde Rodi Mood’ın gücünden güç alabilirsiniz. Rodi Mood personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Rodi Mood eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Rodi Mood insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Özellikle gençler tarafından tercih edilen Rodi Mood Türkiye’nin bir çok ilinde açmış olduğu satış mağazaları ile büyümesini sürdürmektedir. Rodi Giyim Sanayi Tic. A.Ş. adıyla kurulan ve tekstil sektöründe pazarlama dağıtım ve satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Personel alımlarını kariyer.net üzerinden yapmaktadır. Bugün itibariyle modelist, tasarımcı, mağaza müdürü, planner, tasarım asistanı, part time satış danışmanı ve yurt dışı bölge müdürü alımı yapan Rodi Mood yapacağı mağaza müdür alımlarını Kırıkkale, Kastamonu ve Şanlıurfa mağazaları için yapmaktadır. Rodi Mood ile çalışmak ve kariyerni bu kurumda devam ettirmek isteyenler internet üzerinden online cv yollayarak başvuruda bulunabilirler.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*