Reproset Personel Alımı ve İş İlanları 2022

reproset-personel-alimi

Reproset personel alımı yapacak!

Reproset iş başvurusu yaparak sizde Reproset’ın gücünden güç alabilirsiniz. Reproset personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Reproset eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Reproset insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1969 yılında kurulan Reproset, ileri teknoloji görüntüleme sistemleri ithalatı, pazarlanması ve satışı üzerine odaklanmıştır. Günümüze kadar baskı önce hazırlık sistemleri, fotoğraf baskı sistemlerinden X-Ray, manyetik rezonans ve ultra sound gibi radyoloji departmanlarına yönelik görüntüleme sistemlerine uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermiştir.

Pazarlama ve satış faaliyetlerini etkin teknik servis desteği ile güçlendiren şirketimiz müşterileri ile uzun süreli ilişkilere girmeyi ilke edinmiştir.

İthalat, pazarlama, satış ve teknik destek konularını müşterilerine optimum şartlarla sağlamayı hedefleyen şirketimiz bu hedeflerini gerçekleştirebilmek adına çoğunluğu yüksek öğrenim görmüş ve gelişen teknolojiyi takip edecek seviyede yabancı dil bilgisine sahip bir ekip oluşturmuştur.

Firmamız, kuruluşundan bu yana yenilikçi ve atılımcı politikası ile bu günlere ulaşmıştır. İyi yönetim stratejileri ve ileriyi gören yatırımları sayesinde gücünü, sağlamlığını ve güvenilirliğini ispatlamış ve Türkiye pazarındaki haklı yerini almıştır.

Firmamızın çalışma politikası kaliteli, güvenilir, dürüst, hızlı satış, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti temelleri üzerine kurulmuştur. Türkiye’nin önde gelen gazeteleri, üniversiteler, saygın sağlık kurumlarının birçoğu, Türkiye’nin en büyük toptancı ve perakende fotoğrafçıları, teknoloji marketleri, zincir marketler ve e-ticaret siteleri müşterilerimiz arasındadır.

Firmamızın faaliyet gösterdiği basım, sağlık ve fotoğraf sektörlerinde ürün portföyünü genişleterek özellikle sağlık sektöründe daha geniş bir müşterine kitlesine hitap etmeyi, fotoğraf alanında ise profesyonel lens pazarında elde ettiği başarıyı görüntü tespiti ve görüntü işleme ile ilgili ürünlerde tekrarlamayı hedeflemektedir.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*