İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Polimeks İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Polimeks İnşaat Personel Alımı Yapacak

Polimeks İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Polimeks İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Polimeks İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan İstanbul kökenli uluslararası firma Polimek personel alımı ihtiyacını güncel olarak duymaktadır. 124’den fazla projenin altına imza atan firma yeni projelerinden dolayı duyduğu personel ihtiyacını Polimeks insan kaynakları düzenli olarak incelediği başvurularla gidermektedir. Ayrıca proje ve ofisleri için de Polimeks güvenlik alımı yaparak birçok alanda iş imkanı sağlamaktadır.

Polimeks İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

1995 yılında kurulmasına rağmen Türkiye inşaat sektörünce öncü firmalardan biri haline gelen Polimeks eleman alımı yapacak. Kurulduğu yıldan bu buyana oldukça başarılı bir oranda istikrarlı bir şekilde büyüyen Polimeks işçi alımı yaparak istihdam alanını genişletmektedir.

Projeleri bakımından sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan firmanın çalışma saatleri ve izin günleri projenin bulunduğu bölgeye göre değişim göstermektedir.

Personeline duyduğu saygı ve verdiği değer ile birlikte önemli bir kariyer fırsatı sunan firmanın çalışan ücret düzeyleri de bulunan pozisyona ve ülkeye göre önemli ölçüde değişim gösterir. Yine de genel düzeye bakıldığında asgari ücretin üstünde bulunmaktadır.

Polimeks İnşaat İş İlanları

Polimeks İnşaat iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Genellikle proje bazlı eleman alımı gerçekleştiren firma büyük bir coğrafyaya hitap ettiğinden dolayı Polimeks iş ilanları için interneti kullanmaktadır. Proje bazlı yayınladığı Polimeks iş ilanı ile birlikte personel alımı gerçekleştiren firma ayrıca Polimeks engelli personel alımı yaparak da istihdama katkı sağlamaktadır.

İnşaat Firmasında Çalışılabilecek Pozisyonlar:

 • Çelik İşleri Mühendisi
 • Çevre Mühendisi
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Engelli Personel
 • Formen
 • Harita Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • İş Makinesi Operatörü
 • Jeoloji Mühendisi
 • Makine Mühendisi
 • Mimar
 • Proje Müdürü
 • Stajyer
 • Tekniker
 • Şantiye Şefi

Polimeks İnşaat İş Başvurusu Formu

Polimeks İnşaat iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Polimeks İnşaat iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Oldukça büyük bir istihdam alanı yaratan Polimeks iş başvurusu işin interneti kullanmaktadır. İş alım siteleri üzerinden başvuru yapılabilen Polimeks iş başvuru formu ile birlikte kendi sitesinden de başvuru kabul etmektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

Diğer İnşaat Firmalarının İş İlanları

6 Yorum

 1. bekir 27 Mayıs 2014

  selam ben bekir durna 14 yılık eskavaorto öpretim sizle yur dış 5yıl terçümem var formenik yaptım 3 yıl kaz dolgu işlerinide çalışmak istom telfon numaram 05417174427

 2. ismail yanar 3 Haziran 2014

  elam iyi günler grayder operatörüyüm 30 yaşındayım yurt dışında çalışmak istiyorum ihtiyaç varsa 05415112046 nolu telden ulaşabilirsiniz teşkler …

 3. HÜSEYİN 5 Haziran 2014

  MERHABALAR ORDUDA YAŞIYORUM EVLİ VE BİR ÇOKCUK BABASIYIM HALKLA İLİŞKİLER MEZUNUYUM.E SINIFI EHLİYETİM VAR.
  ÖZEL HASTANEDE 10 FARKLI DEPARTMANLARDA MUHASEBE-PERSONEL MÜD.VE GENEL KORDİNATÖRLÜK YAPTIM.İYİ DERECEDE DE (ONPARMAK)BİLGİSAYAR KULLANIYORUM.İŞYERİMİN İFLAS ETMESİ NEDENİYLE ŞUAN ÇALIŞMAMAKTAYIM ORTA DERECEDE İNŞAATTA BOYA İŞLERİ YAPTIM-İNŞAATLARDA ÇALIŞIM 36 YAŞINDAYIM YURTDIŞINDA HER BÖLÜMDE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.543 394 2022 TEŞEKKÜRLER

 4. ferhat 10 Eylül 2014

  DEMİRCİ KALFASIYIM SİZİNLE EKİBİMLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM TEŞEKÜRLER 05313854993

 5. fevzi 13 Ocak 2015

  kaynakcıyım argon gazaltı elektırık sarı alımum kaynakları yaparım heryerde herturlu calışırım yaş 33 ıstb ınce ışlerde calıştım aksa suhar ışlerı nı yaparım tel 0534 684 35 40

 6. Zafer cetınkaya 19 Ocak 2015

  Selam ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir