Pizza Hut Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pizza Hut Alımı Yapacak

Pizza Hut’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Pizza Hut bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Pizza Hut personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Pizza Hut Personel Alımı ve İş İlanları

Pizza Hut, “Dünyanın en meşhur pizzası” sloganıyla, bugün dünya genelinde 100’den fazla ülkede, 15.600 şubesiyle, Türkiye’de ise 30 yıldır her yıl 2 milyon pizza severe hizmet veriyor. Pizzanın öncü markaları arasında yer alan Pizza Hut, Türkiye’deki ilk restoranını 1989 yılında açarak ülkemizde pizza restoranı anlayışının oluşmasına katkı sağladı.

Bugün Türkiye’de, Yum! Brands International tarafından işletilen Pizza Hut, hem restoranlarında hem de Türkiye’nin birçok noktasında evlere hizmet götüren servis ağında aynı kalite anlayışıyla müşterileriyle buluşuyor. Yum, Dünyanın en büyük fast food restoran işletmecilerinden olarak bünyesinde KFC, Tacobell ve Pizza Hut markalarıyla 40.000 ‘den fazla restoranı ile dünya üzerinde 125 ülkede faaliyet göstermektedir.

Tüm dünyada kökleri 1958 yılına kadar uzanan Amerikalı efsane markanın en önemli özellikleri arasında, pizza yapımında kullandığı hamurlarını restoranlardaki mutfaklarda günlük olarak hazırlaması yer alıyor. Pizza Hut’un sabahları özenle hazırlığını yaptığı ürünler sadece pizza hamuruyla da sınırlı değil. Pek çok atıştırmalık, sos, salata ve tatlı, Pizza Hut’un usta mutfak şeflerinin ellerinden günlük olarak çıkıyor.

Pizza Hut İş İlanları

Pizza Hut’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Restoran Genel Müdürü

Her geçen gün aralarına yenilerini kattığımız Pizza Hut restoranlarımıza liderlik edecek “Restoran Genel Müdürü” arıyoruz.

 • Marka standartlarına bağlılıkla hareket edebilecek,
 • İnsan ilişkileri, iletişim ve liderlik becerileri kuvvetli
 • Takımını geliştirerek yükselme imkanları sağlayacak, eğitime önem veren
 • Tüm restoran  operasyonunu yürütecek
 •  Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,
 •  Müşteri odaklı,
 • Restoran satış maliyeti (COS), işgücü maliyeti (COL) ve yarı-değişken giderlerinin, planlaması, yürütülmesi ve kontrolü konularında deneyimli
 • Tercihen İngilizce bilen
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adaylarımızla tanışmak istiyoruz.

Operasyonel Destek Elemanı

Büyüyen organizasyonumuz için İdari İşler ve Muhasebe departmanlarımıza destek olacak aşağıdaki kriterlere “Operasyonel Destek Elemanı”aramaktayız.

 • Eğitim Seviyesi: Lise ve/veya üstü
 • Bilgisayar: Orta düzeyde Word ve Excel bilgisi
 • Yabancı Dil : Tercihen temel seviyede İngilizce
 • Diğer Yetkinlikler : Tercihen sürücü belgesi sahibi, Anadolu yakasında ikamet eden

Pizza Hut İş Başvurusu Formu

Pizza Hut iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Pizza Hut’nın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*