PG Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Dünyaca ünlüPG şirketi, 1987 yılında PG Türkiye’yi kurmuştur. O günden bu yana sürekli büyümüş, faaliyet gösterdiği her alanda en iyi markaların sahibi olmayı başarmıştır. Bunu yaparken insan kaynaklarına büyük önem vermekte, daima en iyiler ile çalışmayı esas almaktadır.

PG, Türkiye’de merkez ofis, iki üretim tesisi ve yaklaşık 700 çalışana sahiptir. 16 farklı markayı tüketiciye teslim eden bir dağıtım merkeziyle birlikte 4 tesise sahiptir. Çok geniş bir alanda kariyer fırsatı sağlamaktadır.

PG Türkiye Personel Alımı

PG İş İlanları

PG iş ilanları zaman zaman şirket tarafından açılmaktadır. Yılın her günü alın yapılabildiği için web sitesini düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Fakat şirket, son derece seçici davranıyor ve işe alacağı personellerin dünyanın en seçkin markalarından birisinin parçası olacaklarını daha işe alım sürecinde, iş başvurusu sürecinde gösteriyor. İlanları ve başvuru şartlarını inceleyerek internet üzerinden iş başvurusu yapabiliyorsunuz.

Nasıl Başvurulur?

PG bünyesinde iş başvurusu yapmak için öncelikle pg.com.tr adresine gitmelisiniz. Sayfaya ulaştığınızda en altta Kariyer kısmı var.

Kariyer butonuna tıkladığınızda İş Aramak sayfası çıkıyor. Burada ülke bölge olarak çıkan listede Türkiye’yi işaretlemelisiniz. Ardından Arama kısmına tıkladığınızda mevcut iş ilanları karşınıza çıkar. Her ilanın üzerine tıklayarak gerekli şartlarını görebilirsiniz.

Şartlarınızın uyduğunu düşünüyorsanız Şimdi Uygula kısmını tıklıyorsunuz. Daha sonra Oturum Aç sayfası açılıyor. Daha önce kullanıcı kaydı yaptıysanız bilgilerinizi girerek giriş yapabilirsiniz. Yapmadı iseniz Yeni Kullanıcı kısmından kayıt oluşturuyorsunuz. Kaydınızı oluşturduktan sonra size çeşitli sorular yöneltiliyor ve boşlukları doldurmanız isteniyor. Bütün istenen bilgileri doldurduktan sonra başvurunuzu onaylıyorsunuz ve kurumdan cevap bekliyorsunuz.

Ayrıca İş Aramak sayfasına tıkladığınızda İşe Alım Asistanı yer alıyor. Dilerseniz onunla canlı sohbete geçerek yönlendirmelerini takip edebilir, iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Süreç mühendisi,
  • Geliştirme mühendisi,
  • Büro personeli.

Pozisyon Açıklamaları:

  • Süreç mühendisi: Üretim teknolojileri ve süreçlerinde görev almak, süreç sistemlerinin geliştirilmesine katkı sunmak, insan ekiplerine yol gösterici olmak.
  • Geliştirme mühendisi: Şirketin ürünlerinin geliştirilmesinde ve yeni ürünler ortaya çıkarılmasında görev almak.
  • Büro personeli: Şirketin bürolarında çalışmaların düzenlenmesinde görev almak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*