Pet Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Pet Holding personel alımı yapacak!

Pet Holding iş başvurusu yaparak sizde Pet Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pet Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pet Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pet Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Özel sektörde 40 yıllık temiz bir geçmişimiz var. Çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren, çalışkan, dürüst, cesur ve öncü bir kuruluşuz. Şirketlerimizde en büyük prensibimiz güvenilirlik ve dürüstlüktür. Benim iş hayatımı şekillendiren mottom “Her şeyi kazanabilirsin, itibar hariç”tir. Bu nedenledir ki, itibarımızı maddi tüm kazançların önünde tutan bir kuruluşuz. Boyun eğmeyen, doğru bildiği çizgiden şaşmayan, her esen farklı rüzgarda rotamızı değiştirmeyen bir ekibiz. Türkiye gibi girdapları çok olan bir memlekette 40 yılı güçlenerek sürmemizin en temel ögelerinden biri de budur. Kazandıkça paylaşan, paylaştıkça çoğalan bir grubuz. Çalışanlarımızla birlikte nice başarılara imza atmış olmamız benim en haklı gururumdur.

Daha nice seneler ve jenerasyonlar boyunca Pet Holding’in güçlenerek büyüyeceğine, büyüdükçe daha çok paylaşacağına olan inancım tamdır. Bugünlere gelmemizde benimle çalışan aileme ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, ülkemize çok büyük enerji zenginliklerini ve dış sermayeyi getirerek, ülkemizde çeşitli yatırımlar yaparak, kültür-sanat, eğitim ve sporu her daim destekleyerek, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmayı en içten dileklerimle temenni ediyorum.

Nice başarılara hep beraber…

Prof. Dr. Güntekin Köksal
PET Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Başvuru için tıklayınız.

2 Comments

  1. slm ben hikmet kurnaz 1967 dogumlu.. 20 yıldır mekanik usta olarak atölye ve kademeci olarak iş makinaları roder esvaratör kepce bobget manito hiyap vinç dozer csb telex silindir kamyon beton mikseri ( beton pompası montacı buhar janötörü montacı hatdı ısımak genel bakım onarım tamir hidrolik ayrıca mekanik olarak atölye kademe genel santiye kurumu genel donatımı çelik piramatik ve her türlü montaj ayrıca kademe formenligide yaptım yapılan işler itinayla …yurt içi ve yurt dışı .yurt içi / yersu .a.ş. sontaç Antalya / yöntaş a.ş Konya / inci a,ş karaman / konya sulama koparatifi Konya /cengin inşaat Gümüşhane .
    Yurtdışı kazakistan almata enka holding / afrika gabon rönasans holding / ırak basra dorçe holding /kazakistan astana Rönesans holding / çalıştıgım şirketlerde çalışma belgeleri var çalıştıgım şirketlerde işbitimi ayrıldım deneyimli olarak çalıştım ..E ve G. sertikam var paşaportum 10 yıllık tercigim yurt dışi tel..05427463941..05398321679 sizlernen çalışmakdan mutluluk duyarım.

  2. sizinle yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinizde çalışmak istiyorum elektrik ustasıyım tel 0535 685 76 49

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*