Pehlivanoğlu Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Pehlivanoğlu Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Pehlivanoğlu Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Pehlivanoğlu Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, 18 Eylül 1980’de gıda perakendeciliği yapmak amacıyla ilk olarak İzmir’de faaliyete başlamıştır.1980 yılından 14 Ekim 2015 yılına kadar gıda perakendeciliği hizmetini başarıyla üstlenmiş olan firma, bu tarihten itibaren ortaklık yapısının değişmesiyle marketçilik sektörüne 3 farklı alanda hizmete başlamıştır.

Pehlivanoğlu Market iş başvurusu

Pehlivanoğlu İş İlanları

Pozisyon Lokasyon
Satınalma Uzmanı İzmir

Pehlivanoğlu, bünyesinde çalışacak birçok eleman aramaktadır. Firma üç koldan ortaklık olarak hizmet verdiği için alan çeşitliliği daha fazladır. Bu anlamda da iş başvurusu yapabilenlerin değerlendireceği birçok sektör türü bulunmaktadır. Sektörlerin içinden kişiler bireysel yetenekleri, eğitimleri ve yeterlilikleri doğrultusunda kendilerine en uygun olan sektörü seçmelidirler. Bu, başvuru yapanların işe girme ihtimallerini artıracak bir unsurdur.

Firma da bünyesinde çalışacak kişiler için çeşitli şartlar sunmaktadır. Özellikle geniş alanlara hizmet vermeleri doğrultusunda farklı sektörler için birçok çeşitli özellik ön plana çıkabilmektedir.

fatgpt

Nasıl Başvurulur?

Firmaya başvuru yaparken üç ayrı ortaklığın da sayfalarına ayrı ayrı başvurulabilir. Özellikle kariyer.net ve eleman.net gibi sitelerde yer alan Hanif Pehlivanoğlu Market Gıda Pazar Sanayi ve Ticaret AŞ veya Ali Pehlivanoğlu Gıda Pazarlamacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ sayfalarından başvuruları gerçekleştirmek mümkündür.

Aynı zamanda Hanif Pehlivanoğlu, Ali Pehlivanoğlu veya Muharrem Pehlivanoğlu ortaklarından her birinin internet siteleri üzerinden başvuru formu doldurmak veya CV bırakmak da mümkündür. CV bırakırken eğitim seviyesi, başvurulacak alan ve bu alandaki yeterlilik gibi konulara dikkat etmek önemlidir. Ancak firma genel anlamda iş etiğine sahip, müşteri memnuniyetine önem veren, etkili diksiyon ve hitabete sahip olan elemanlarla çalışmaya özen göstermektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış elemanı.
  • Üretim elemanı.
  • Pazarlama sektörü.
  • Yiyecek içecek.

Pozisyonlar Açıklamaları:

  • Satış Elemanı: Firmanın marketlerinde satış elemanı, kasiyer gibi hizmetlerde bulunmak.
  • Üretim Elemanı: Her türlü ürünün ortaya konduğu fabrika bünyelerinde üretim elemanı olarak hizmet vermek.
  • Pazarlama sektörü: İşletmenin ürettiği ürünlerin sektördeki pazar içinde satışını artırabilmek ve ürünün ve firmanın rekabet edebilme olanağını artırmak.
  • Yiyecek içecek: Müşterilere sunulan ürünlerin kalitesini denetlemek, tüm kararları almak ve müşterilerin bu anlamdaki memnuniyetlerini de göz önünde bulundurmak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: Vardiyalı çalışma, hafta içi 09.00-21.00. Hafta sonları 10-00-18.00. 1 gün izin.

Alım Yapılacak Şehirler: İzmir.

Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

4 Comments

  1. Merhaba, makalenizde pehlivanoğlu marketin personel alım süreci hakkında daha fazla bilgi verme şansınız var mı? Hangi pozisyonlar için başvurular kabul ediliyor? Teşekkürler.

  2. Daha önce çalıştım cok memmundum annemin hastalığı için çıkmak zorunda kaldım ama tekrar çalışmak istiyorum sizlerle biranonce

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*