Park328 AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Park328 AVM Personel Alımı Yapacak

Park328 AVM’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Park328 AVM bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Park328 AVM personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Park328 AVM Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Temelleri 1986 senesinde atılan Pekerler İnşaat Grubu, kurulduğu ilk yıldan itibaren ortaya koyduğu başarılı projelerle sektördeki yerini hızla sağlamlaştırmıştır. Gerçekleştirdiği altyapı ve üstyapı çalışmaları ile sektör paydaşları da dahil bütün alanlarda takdir toplamaya devam etmektedir. Kuşkusuz ki bu başarıda doğru yatırımın katkısı oldukça büyüktür; teknolojiyi yakından takip ederek gereksinimlere en hızlı ve en doğru çözümlerin üretiliyor olması, insan kaynağında kaliteden ödün verilmiyor olması sonuç olarak nitelikli işlerin üretilmesini sağlamaktadır.

Park328 AVM İş Başvurusu Formu

Park328 AVM iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Park328 AVM iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*