Papillon Hotels Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Papillon Hotels Alımı Yapacak

Papillon Hotels’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Papillon Hotels bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Papillon Hotels personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Papillon Hotels Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

1970’li yılların başında inşaat sektöründe iş hayatına başlayan yönetimimiz, 1981 yılında yeni yapılanmasıyla Muna A.Ş. adıyla faaliyetlerine devam etti.

Papillon Hotels, otelcilik sektörüne Muna A.Ş. çatısı altında Side – Kumköy Mevkii’nde Papillon Muna ile 1992 yılında giriş yaptı.

Günümüzde; 1995 yılında kapılarını misafirlerine açan Papillon Belvil, 2002 yılında hizmete giren Papillon Zeugma ve 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Papillon Ayscha ile Belek bölgesinde üç oteliyle varlığını sürdürmektedir.

2014’te Papillon Ayscha, 2015’te Papillon Zeugma tamamıyla yenilenerek Papillon Zeugma Relaxury adını almıştır.

Papillon Hotels İş İlanları

Papillon Hotels’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Satınalma Müdür Yardımcısı Alımı

Papillon Hotels grubuna bağlı, Papillon Ayscha, Papillon Belvil ve Papillon Zeugma Relaxury otellerinin, satın alma süreçlerini merkezi olarak gerçekleştiren satın alma müdürlüğünde görev alacak Satın Alma Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Öne çıkacak adaylarımızın aşağıda yer alan niteliklere sahip olması beklenmektedir;

  • Etkin iletişim kurabilme ve ikna yeteneğine sahip,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Benzeri bir pozisyonda en az 5 yıl Antalya bölgesinde çalışmış,
  • Office programlarını iyi derecede kullanabilen, araştırmacı, yenilikçi, teknolojik gelişimleri takip eden,
  • Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / İşletme / Ekonomi / İktisat bölümlerinden mezun,
  • Piyasa koşullarına hakim, pazar araştırmasında etkin, sahada ve internet ortamında bu yönde çalışma ve uygulamalar gerçekleştirebilen,
  • Seyahat engeli olmayan,
  • Antalya’da ikamet eden,
  • Aktif araç kullanabilen,
  • Kalite sistemlerinin uygulanması ve takibi konusunda bilgi sahibi

Papillon Hotels İş Başvurusu Formu

Papillon Hotels iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Papillon Hotels iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*