Palgaz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Palgaz hisselerinin %90’lık bölümü PALMET enerji grubuna, %10’u dağıtım bölgesindeki belediyelere pay edilmiş durumdadır. Gereksinimlerine göre personel alımı gerçekleştiren Palgaz, iş ilanlarını yılın farklı dönemlerinde verir.

Palgaz İş İlanları

Palgaz iş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilanları güncel olarak takip etmeniz önerilir. Bunun için palgaz.com.tr ve palmet.com adresleri güncel olarak kontrol edilmelidir. Böylece herhangi bir duyuru verilirse hemen fark etmeniz mümkündür.

Kariyer siteleri de birçok firma tarafından iş ilanı başvurusunda tercih edilir. Palmet kariyer.net profilinde güncel ilanlar mevcut olup, adaylar başvurabilir. Ancak öncesinde genel nitelikler ve iş tanımlar incelenmelidir. 

Nasıl Başvurulur?

Palmet.com adresine girildiğinde, en üstte “insan kaynakları” görülür. Üstüne gelindiğinde aşağı doğru açılan menüde “işe alım” kısmı görülür.

Buraya tıklandığında insan kaynakları ihtiyacının ağırlıklı şekilde kariyer.net ile hr@palmet.com adresine yollanan CV’ler vasıtasıyla karşılandığı yazılıdır.

Palgaz resmi sitesine girildiğinde en altta “insan kaynakları” linki görülür. Buraya tıklandığında alt kısımda aynı mail adresi verildiği fark edilir.

Dolayısıyla Palgaz’a başvurmak istiyorsanız, bir özgeçmiş hazırlayarak buraya göndermeniz mümkündür. 

Ancak tavsiye edilen önce profesyonel anlamda CV hazırlamanın nasıl olduğunu araştırmadır. Böylece daha doğru, bilgi ve yeteneklerinizi tam anlamıyla gösteren bir özgeçmiş hazırlamak mümkündür. Başvurunun bir diğer yolu da kariyer.net sitesini kullanmaktır.

Bunun için platforma giriş yaparak, üyelik hesabınızı açmanız gerekir. Ardından da özgeçmiş güncellemesi önerilir. Şayet hesabınız hâlâ yoksa bir tane açılmalıdır. Sonrasında gerekli başvuru işlemleri hızlıca yapılabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Palmet’in kariyer.net profili incelendiğinde, işe alım yapılacak pozisyonların şöyle olduğu görülür;

  1. Palgaz – Tekniker
  2. Genel Başvuru – Palmet Group
  3. Sales Support & Instituonal Relations Specialist

İlgilenen adaylar başvuru öncesinde nitelikleri ve iş tanımlarını incelemelidir.

Pozisyon Açıklamaları

Yukarıda vermiş olduğumuz pozisyonların açıklamaları şöyledir;

  1. Palgaz – Tekniker: Aranan nitelikler arasında B sınıfı aktif sürücü belgesi olan, mekanikle alakalı konularda minimum 2 yıl tecrübe sahibi gibi maddeler vardır.
  2. Sales Support & Instituonal Relations Specialist: Adaylarda aranan bazı nitelikler Türkçe ve İngilizce dillerini akıcı şekilde konuşma ve yazma, dikkatli, zaman yönetimini bilen şeklindedir.

Başvurular öncesinde adayların bilgi ve deneyimlerini pozisyon kapsamında değerlendirmesi önerilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*